Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand/Schimb Tenergy 80.

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand/Schimb Tenergy 80.

    Vand Tenergy 80 Black, 9,5/10,Dimensiuni:148-155,burete 2,1. ! Folosita foarte putin,pret 150 RON!

    P.S:Tenergy 80 black o schimb si cu Tenergy 05-FX black, burete de 2.1 ,in stare buna,nefolosita foarte mult!

    Ultima editare de sikaa; 29.apr.2014, 22:39.
    FH:Tenergy 80
    Blade:Timo Boll Spirit-FL
    BH:Tenergy 05-FX

  • #2
    T80 negru mi se pare FAKE! Nu acuzati ca nu stiu ce vorbesc sau ca de ce ma bag, subiectul a mai fost discutat de userul CornelTT VS agata, in legatura cu un 64FX parca!

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Claudiu84 Vezi post
      T80 negru mi se pare FAKE! Nu acuzati ca nu stiu ce vorbesc sau ca de ce ma bag, subiectul a mai fost discutat de userul CornelTT VS agata, in legatura cu un 64FX parca!
      Nu iti contrazic opinia,sau discutiile dintre CornelTT vs Agata, dar din cate stiu eu un FAKE ar trebuii sa fie ca in urmat. foto.

      FH:Tenergy 80
      Blade:Timo Boll Spirit-FL
      BH:Tenergy 05-FX

      Comentariu


      • #4
        Si unul adevarat, sa zicem asa, ar trebui sa fie fara nici un fel de dunga suplimentara in partea de jos... cam asa: http://mytabletennis.net/forum/uploads/663/T80A.jpg

        - - - Actualizat - - -

        Din pura curiozitate, fata ai avut-o tu de noua, sau ai cumparat-o de undeva SH?

        Comentariu


        • #5
          dupa scrisul de pe fata si calificativul dat e cumparat de la user AGATA (e parerea mea si mi-o mentin)
          LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

          Comentariu


          • #6
            Probabil ca intuiti corect! In sfarsit, potentiali cumparatori stiu acum ca exista posibilitatea ca fata respectiva sa fie o clona. Iar despre produsele comercializate de dl agata...

            Comentariu


            • #7
              salut fata aceasta e fata de la domnul 'agata ' si parerea mea e ca aceasta fata este un fake .

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                Si unul adevarat, sa zicem asa, ar trebui sa fie fara nici un fel de dunga suplimentara in partea de jos... cam asa: http://mytabletennis.net/forum/uploads/663/T80A.jpg

                - - - Actualizat - - -

                Din pura curiozitate, fata ai avut-o tu de noua, sau ai cumparat-o de undeva SH?
                E cumparata de la userul Agata,pe langa celelalte 3 tenergy pe care le-am achizitionat de la el si care inca le am si sunt foarte multumit de ele.
                FH:Tenergy 80
                Blade:Timo Boll Spirit-FL
                BH:Tenergy 05-FX

                Comentariu


                • #9
                  Eu am luat un Tenergy 05 de la Agata și este foarte buna și originala, nu este o clona. Am scris asta sa se știe ca userul Agata este, din punctul meu de vedere, un vânzător corect.
                  Blog de tenis de masă

                  Comentariu


                  • #10
                    exista posibilitatea sa spunem ca de acolo de unde le cumpara pa langa cele bune sa mai fie si cate o clona printre fetele cele bune fara ca el sa stie acest lucru,,,nu cred ca se pune problema sa nu fie un vânzător corect, si eu sunt sigur ca este... doar poate acum trebuie sa fie mai atent ce fete Tenergy cumpara... ,,, si noi putem sa patim la fel...


                    Practic si corect este acum ca dl. Agata sa vorbeasca cu persona in cauza sa i ofere o alta fata la schimb cu una buna si sa scoata cu acesta ocazie acesta fata de la vanzare...





                    ,,, poza adaugata de colegul Caludiu
                    Ultima editare de leo33; 30.apr.2014, 07:51.

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X