Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand pereche Rakza 9

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand pereche Rakza 9

    Vand pereche Yasaka Rakza 9 jucate max 10 ore (se vede starea topsheet-ului), grosime (cred) 2.0 (poate cineva isi da seama dupa simbolizarea de pe spate). Dimensiuni 150x155 mm (daca se curata lipiciul de pe spate cu toluen sau benzen, ele se intind).
    Cea rosie are o crapatura in topsheet (partea stanga jos) cam de 6-7 mm si desprins putin buretele in capatul de sus asa cum se vede in pozele atasate. Cea neagra este impecabila.
    Pretul perechii (prefer sa vand pereche) este de 130 RON. Pentru banii virati in cont Raiffeisen sau BCR, suport eu costurile expedierii.
    Oferta impreuna cu lemn Xiom Zetro Quad din postul http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...BTY-Mazunov-FL 380 RON. Asamblez gratuit paleta.

    Ultima editare de gruia_lu_novac; 01.mai.2014, 13:24.
    Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

  • #2
    Da aveti dreptate grosimea este 2,0 (thick) pentru 2,2 simbolul este max. Spor la vanzare.
    Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

    Comentariu


    • #3
      Vreau eu fetele. Iti pot trimite de azi banii. Astept msj cu conturile.
      Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
      FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
      BH: Tibhar Quantum X Pro Max

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de manyaku88 Vezi post
        Vreau eu fetele. Iti pot trimite de azi banii. Astept msj cu conturile.
        Adjudecate. Iti trimit contul de Raiffeisen pe privat, maine ti le expediez (azi e inchisa posta). Astept (tot pe privat, datele pt expediere).
        Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

        Comentariu

        Procesare...
        X