Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cum să-ți asamblezi singur o paletă Profesionala

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cum să-ți asamblezi singur o paletă Profesionala

    Salut... pentru tenismenii mai începători și nu numai, un review cu una din multele metode de asamblare a paletei de tenis de masă... sper sa fie de folos... Bafta !
    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

  • #2
    Felicitari Ghita pentru tutorialul facut!

    Comentariu


    • #3
      Multumesc, Claudiu84...
      Rog frumos pe d-nul administrator Clau sa schimbe clipul acesta cu cel din postul 1...datorita folosirii unei piese pe fundal, mi-a fost blocat videoclipul si nu mai pot reedita postul...acum sper sa fie OK...Va multumesc !




      EDITAT CLAU:
      Rezolvat
      BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

      "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

      Comentariu


      • #4
        Foarte instructiv, am insa o intrebare: care e motivatia taierii fetelor un pic mai mari decit dimensiunea lemnului ?

        Comentariu


        • #5
          Mai multe motive, dar cel mai important este micsorarea dupa un anumit timp a fetelor. Tai cu 2 mm mai mult, cand se va micsora, fata se va potrivi in continuare pe lemn.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de latka Vezi post
            Foarte instructiv, am insa o intrebare: care e motivatia taierii fetelor un pic mai mari decit dimensiunea lemnului ?
            ?n primul rând pentru un simț mai plăcut și control puțin mai mare... in al 2-lea rând, de când le tai mai mari, riscul de a lovii lemnul pe cant este foarte scăzut din cauză ca surplusul de gumă amorseaza șocul la o eventuală ciocnire de masă...

            Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
            BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

            "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

            Comentariu

            Procesare...
            X