Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand fețe Tenergy 80 si 80fx

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand fețe Tenergy 80 si 80fx

    Vand 2 fețe: Tenergy 80 neagră 1,9mm si Tenergy 80 fx roșie de 2.1 mm,jucate o singura dată.Pret 300 ron,amândouă!
    0724390165 Alex

  • #2
    Pune te rog fotografii, la o calitate si rezolutie cat mai buna!

    Comentariu


    • #3
      dati-mi o adresa de email si le trimit.....nu stiu sa postez fotografiile aici.
      Fișiere atașate

      Comentariu


      • #4
        Incarca pe www.postimage.org, apoi dai paste la link aici!

        Comentariu


        • #5
          Ce dimensiuni au fetele?
          timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
          zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
          liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

          Comentariu


          • #6
            157x151

            Comentariu


            • #7
              Sper sa nu supar pe nimeni dar aceste Tenergy sunt CLONE --- STIMA!


              - NICIODATA UN Tenergy NU ARE NICI O DUNGA JOS LA CAPAT -

              ------ -ORIGINALE


              -ORIGINALE



              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

              ---------- CLONE


              --------------------------- CLONE




              - SUNT MULTE CLONE FOARTE REUSITE - DACA SE TAIE PERFECT PARTEA DE JOS- DAR ESTE MAI GREU, SE VEDE FOARTE USOR -
              Ultima editare de leo33; 13.iul.2014, 00:09.

              Comentariu


              • #8
                Nici eu nu vreau sa supar pe nimeni dar cunosc fetele acestea doua scoase la vanzare.Va atasez imaginile cu ambalajul original Butterfly-(pt fata tenergy 80 fx rosie luata de la reprezentanta din Romania-A doua linie,de care spuneti ca apare in falsuri, aici este de la fotografie,nu este o linie,este pur si simplu marginea cauciucului-se vede mai bine in a doua imagine pe care v o atasez.

                http://postimg.cc/gallery/359sv6jn8/3fbaad70/

                Comentariu


                • #9
                  Sincer, din singura poza postata nu cred ca sunt clone. Nu au inca o dunga jos ci doar o mica "buza" ca nu stiu cum sa-i spun altfel. Am lansat si eu o intrebare pe aceasta tema la cineva din Germania care e tester si dealer Butterfly si mi-a zis ca el are si fețe perfect drepte la capatul de jos si fețe care au acea mica "buza" si toate sunt originale, ca are multe alte modalitati de a le verifica plus ce le ia direct de la Butterlfy fie din Germania fie din Japonia. Are si userul agata astfel de fețe la vanzare care pana la urma cred sunt originale. Am luat si eu din Germania o pereche de Tenergy 05 cu acea mica "buza" si sunt adevarate, fara nici un dubiu (nu sunt primele T05, am mai avut destule perfect drepte in capatul de jos si joaca la fel bine, sunt sigur ca sunt originale).
                  Deci ca sa analizam mai bine fețele ar trebuie mai multe poze, clare, sa se vada textura si culoarea buretelui, cauciucul (aspectul lucios sau mat), inscriptionarile de pe burete. Apoi putem sa ne dam seama sigur daca sunt false sau originale, dar repet, din singura poza postata de vanzator, mie mi se par absolut originale.
                  Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                  Comentariu


                  • #10
                    Tin sa precizez ca fetele mele nu au nici o dungă. ..se termina direct

                    Comentariu


                    • #11
                      Revin cu un nou link,le am primit acum 5 minute de la inocentiu_81 -sunt facute de el tot cu telefonul dar am zis ca i le trimit eu de pe pc,cu zoom,puteti vedea clar ca nu au dungi si sunt fete originale


                      http://postimg.cc/gallery/xt6iisve/e90e2a85/

                      Comentariu


                      • #12
                        Vandute

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Topspinescu Vezi post
                          Revin cu un nou link,le am primit acum 5 minute de la inocentiu_81 -sunt facute de el tot cu telefonul dar am zis ca i le trimit eu de pe pc,cu zoom,puteti vedea clar ca nu au dungi si sunt fete originale


                          http://postimg.cc/gallery/xt6iisve/e90e2a85/
                          Fetzele sunt originale 100%. Eu nu am nici un dubiu. S-au vandut dar ideea cu acea mica buza de 1/4 mm in partea de jos ramane: astfel de fețe sunt originale, chiar daca la altele marginea de jos se termina perfect drept. Ambele sunt originale. Se vede si din pozele postate ca textura si culoarea buretelui arata ca sunt originale, si cauciucul arata super ok (nu este prea lucios), deci sunt originale fara discutie. Asta se poate mentiiona si in postul userului agata care astfel de fețe.
                          Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                          Comentariu


                          • #14
                            Dupa parerea mea, fetele userului agata NU sunt toate originale... (dar asta este parerea mea, nu comentez, atata vreme nu sunt interesat sa cumpăr!)

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                              Dupa parerea mea, fetele userului agata NU sunt toate originale... (dar asta este parerea mea, nu comentez, atata vreme nu sunt interesat sa cumpăr!)
                              Am trimis poze la prietenul din Germania si mi-a zis ca sunt originale. Cica cele clona au o dunga jos care se vede clar nu doar acea buza de un sfert de mm vizibila doar dintr-un anumit unghi daca te uiti atent. Plus ca s-a uitat la cauciuc si burete (agata ca mi-a trimis poze clare, cu lumina buna) si tipul din Germania e sigur ca sunt originale. Plus ca, asa cum am zis, ca am luat si eu o pereche de la el (i-am cerut expres din cele cu buza jos) si joc acum cu ele pe un Septear. Sunt absolut sigur ca sunt originale. Merg ffff bine.
                              Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                              Comentariu


                              • #16
                                Da, posibil, nu vreau sa intru în polemica acum pe aceasta tema. Si eu am acum 2 fete la vânzare, cu acea buza jos, de aprox 1mm, care sunt originale. Mai am un alt tenergy la vânzare, fără buza, care de asemenea este originala. Eu ma refeream la alte elemente vizuale, care după cum am spus, ma abțin sa comentez. Asta e părerea mea, nu il acuz pe dl agata ca ar vinde produse contrafăcute. Momentan nu ma interesează produsele domnului, atunci când voi fi interesat, am sa îmi exprim părerea în legătura cu autenticitatea lor, dacă va fi cazul.

                                Oricum, am observat ca s-au ?nmulțit cazurile in care sunt scoase la vânzare produse ale căror autenticitate este ?ndoielnica, fapt demonstrat cu fotografii, argumente, etc, iar cei care le comercializează "scapă" doar cu o scuza amăr?ta, sau nici măcar aia nu se deranjează sa o încropească. Nu sunt sancționați, nu li se atrage atenția, nu sunt "evidențiați" în vreun fel de către admin sau persoanele care ar putea sa facă acest lucru, ca pe viitor, posibilii cumpărători (naivi, necunoscători sau noi pe forum) sa știe ca acea persoana a vândut în trecut, cu/fără buna știință , niște replici drept produse originale.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                                  Da, posibil, nu vreau sa intru în polemica acum pe aceasta tema. Si eu am acum 2 fete la vânzare, cu acea buza jos, de aprox 1mm, care sunt originale. Mai am un alt tenergy la vânzare, fără buza, care de asemenea este originala. Eu ma refeream la alte elemente vizuale, care după cum am spus, ma abțin sa comentez. Asta e părerea mea, nu il acuz pe dl agata ca ar vinde produse contrafăcute. Momentan nu ma interesează produsele domnului, atunci când voi fi interesat, am sa îmi exprim părerea în legătura cu autenticitatea lor, dacă va fi cazul.

                                  Oricum, am observat ca s-au ?nmulțit cazurile in care sunt scoase la vânzare produse ale căror autenticitate este ?ndoielnica, fapt demonstrat cu fotografii, argumente, etc, iar cei care le comercializează "scapă" doar cu o scuza amăr?ta, sau nici măcar aia nu se deranjează sa o încropească. Nu sunt sancționați, nu li se atrage atenția, nu sunt "evidențiați" în vreun fel de către admin sau persoanele care ar putea sa facă acest lucru, ca pe viitor, posibilii cumpărători (naivi, necunoscători sau noi pe forum) sa știe ca acea persoana a vândut în trecut, cu/fără buna știință , niște replici drept produse originale.
                                  De acord ...
                                  Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                  Comentariu

                                  Procesare...
                                  X