Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar lemn care nu vibreaza

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar lemn care nu vibreaza

    Salut! Am o paleta cu DHS Huricane 3 neo, DHS Hurricane 2 neo, cu lemn LKT Ayous Hinoki si nu ma multumeste lemnul pt ca vibreaza.
    M-ar interesa un lemn cu insertie de carbon care nu vibreaza. Ma intereseaza in special lemnul Donic Persson Power Carbon SENSO, Si lemnul Andro kinetic cf carbon off+
    Ultima editare de dragossteaua61; 02.sep.2014, 17:52.

  • #2
    xiom vega pro nou -in magazin 420 ron -eu il dau cu 250

    - - - Actualizat - - -

    ...si are carbon

    Comentariu


    • #3
      Incearca la userul Drukeru ,el foloseste tot fețe DHS si are cateva lemne de vanzare care merg bine cu fețele dhs.
      LEMN: DHS HURRICANE LONG 5
      FETE: DHS HURRICANE 3 National BLUE SPONGE FH/DHS HURRICANE 3-20 national BH

      Comentariu


      • #4
        http://www.re-impact.de/

        Comentariu


        • #5
          Salut te intereseaza un lemn Donic Black Devill Carbon Balsa care este "sticla", nu vibreaza deloc...foarte ofensiv?

          Comentariu


          • #6
            Saluti,intereseaza un donic ocktarov carbospeed ST?....fara pic de vibratie dar f.rapid.Stima

            Comentariu


            • #7
              http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-fluture-negru

              Acesta chiar ca nu vibreaza!
              Lemne: DHS Hurricane Long W997
              FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
              BH: DHS GoldArc 8

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de adyingineru Vezi post
                Salut te intereseaza un lemn Donic Black Devill Carbon Balsa care este "sticla", nu vibreaza deloc...foarte ofensiv?
                Intradevar black Devil`ul nu vibreaza deloc am avut si eu si e un lemn foarte mult si la un pret excelent
                Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                BH : Tenergy 05Fx
                FH : Tenergy 05Fx

                Comentariu


                • #9
                  ?n general lemnele mai groase, 6.5mm-7mm nu vibrează... ti-as recomanda un Xiom Zetro-Quad, care merge exceptional cu fețele chinezești, gen hurricane 3,tg2,etc...

                  Sent from my SM-P605 using Tapatalk
                  BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                  "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                  Comentariu


                  • #10
                    Salut.
                    Am eu un lemn Nittaku Runlox5 sare excelent luat de nou jucat de 3 ori, nici o problema il dau cu 250 lei cumparat nou a costat 300.


                    Cu respect.

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de drukeru Vezi post
                      ?n general lemnele mai groase, 6.5mm-7mm nu vibrează... ti-as recomanda un Xiom Zetro-Quad, care merge exceptional cu fețele chinezești, gen hurricane 3,tg2,etc...

                      Sent from my SM-P605 using Tapatalk
                      Daca doresti un Zetro Quad, ti-l las cu 250 RON, vezi anuntul meu din link: http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...iom-Zetro-Quad
                      Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X