Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand un lemn si cateva fete sau schimb cu lemn off

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand un lemn si cateva fete sau schimb cu lemn off

    Vand 2 fete rosii Yasaka Mark V-GPS , grosime 2mm, 152 latime/158 lungime. Fetele sunt noi , jucate doar 2 ore. Pozele sunt cu fetele lipite pe lemn. Pretul pt ambele este de 70 Ron. VANDUTE




    Doua fete Donic Destro F3 BS in stare buna, dimensiuni 150 latime/ 152 lungime. Pretul pt ambele fete este de 50 Ron.




    Lemn hand made cu maner curbat , faurit de dl Dan Universal. Este un All + si are un control foarte bun. Priza este una foarte comoda. Pret 70 Ron.




    Fata BTY Tenergy 05 , dimensiuni 147 latime/153 lungime, are o mica ciupitura in partea superioara dar care nu afecteaza jocul. Pret 40 Ron.

    Ultima editare de George Ap; 11.oct.2014, 17:29.

  • #2
    Actualizare!

    Transport gratuit prin posta cu banii virati in cont!

    Comentariu


    • #3
      salut ma intereseaza fata bty

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de mafulet Vezi post
        salut ma intereseaza fata bty
        Salut
        Scuze de intarziere! E disponibila fata bty....

        - - - Actualizat - - -

        Disponibile fetele Donic + lemnul cu maner curbat la 100 Ron tot setup-ul. Separate raman preturile din primul post!
        Ultima editare de George Ap; 04.oct.2014, 08:40.

        Comentariu


        • #5
          Posibil schimb lemnul cu maner curbat si cele 3 fete (2 Donic Destro F3 BS si BTY Tenergy 05) cu un lemn OFF in stare buna/foarte buna. Ofer diferenta pt un lemn mai scump.

          Lemne dorite de mine:
          Butterfly Timo Boll Spirit
          Stiga Clipper Wood
          Yasaka Ma Lin Extra Ofenssive
          Butterfly SK7 Korbel
          Butterfly Mazunov
          Nittaku Septear
          Xiom Aria

          Comentariu


          • #6
            Ultima strigare

            Lemnul si cele 3 fete (2 donic si 1 tenergy) la 130 ron sau schimb cu lemn off- / off si diferenta din partea mea daca este cazul.

            Comentariu


            • #7
              dl George imi trebuie urgent un numar de telefon. Mesageria privata e plina, nu am putut sa va trimit mesaj

              - - - Actualizat - - -

              postez aici pentru ca pe privat nu mai aveti loc in casuta...

              Am trimis coletul fara sa trec numarul dumneavoastra de telefon, pentru ca nu-l am
              Va rog ca joi sa mergeti la oficiul postal de care apartineti ca sa ridicati coletul.
              Stima multa!
              Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

              Comentariu

              Procesare...
              X