Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Schimb ROBOPONG 2050 !!

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Schimb ROBOPONG 2050 !!

    Sunt pregatit sa scot la schimb sau vanzare spre folosinta altui iubitor de tenis de masă super robotul digital ROBO PONG 2050...are garantie pana in martie 2015, complet, factura de achizitie, manuale, etc ( si asta spune totul despre cum arata si cum functioneaza ) !! Raspund mesajelor sosite in privat pentru a nu incarca inutil acest forum. Multumesc ! PS Robotul este scos la vanzare deoarece sta degeaba ( a fost achizitionat din lipsa de partener de joc-antrenor, chestiune care s-a rezolvat )!!


    Gasiti poze mai jos in topic iar pretul de vanzare este de 2000 ron. Accept schimburi cu lemne interesante ( ideal Bty cu fluture negru ) !
    Ultima editare de danmihai; 26.feb.2015, 21:28. Motiv: update post
    TRUST NO ONE !

  • #2
    Totusi posteaza si un pret de vanzare al acestuia.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • #3
      Am pregatit un set de poze pentru doritori :


      Am tot fost intrebat de pret de vanzare ( desi eu sunt interesat in primul rand de un schimb avantajos cu un alt sau alti pasionati de tenis )...pret vanzare 2400 ron.
      TRUST NO ONE !

      Comentariu


      • #4
        Adaug spre vanzare lemn Butterfly All Hinoki 5 aproape nou, doar probat, impecabil. Pret 200 ron. Accept schimb pentru robot si cu masa tenis impecabila de valoare egala cu valoarea RoboPong-ului. Detalii in privat. Multumesc.

        - - - Actualizat - - -

        Poze lemne




        - - - Actualizat - - -

        Noutati adaugate in primul post...exista si poze !
        TRUST NO ONE !

        Comentariu


        • #5
          Robotul este rezervat 3 zile !!
          TRUST NO ONE !

          Comentariu

          Procesare...
          X