Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Oferta Butterfly Tenergy patrate

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Oferta Butterfly Tenergy patrate

    Buna. Doresc sa comand de la un cunoscut din Canada, care la randul lui le cumpara de la un distribuitor local Butterfly, fete Tenergy patrate insa doar pentru doua bucati nu se renteaza pretul. Daca sunt mai multi doritori le pot aduce la pretul de 220 lei/fata, transport inclus, cu toate taxele platite, insa trebuie efectuata plata in avans. Cei care doresc rog sa ma contacteze pe MP pentru detalii si nr. telefon. Nu fac profit din aceasta, nu fac concurenta nimanui, doar doresc un pret mai bun. Aceasta comanda o voi face o singura data asa ca daca sunt doritori sa ma contacteze pana la sfarsitul saptamanii viitoare cand voi lansa comanda si voi plati prin paypal.
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  • #2
    Johnny man nu pari de incredere ,cu 43 reputatie primita din cine stie ce ai scris sau ai laudat in 300 de postari......si calificativ comercial O(zero) barat..... asa ca succesuri
    BH:TSP Ventus Spin max
    LAMA: Butterfly Zhang Jike ALC
    FH: Victas V>15 Limber 2.0 mm

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Cryss Vezi post
      Johnny man nu pari de incredere ,cu 43 reputatie primita din cine stie ce ai scris sau ai laudat in 300 de postari......si calificativ comercial O(zero) barat..... asa ca succesuri
      Pentru cei care ma cunosc stiu ca sunt de incredere... nu-i nevoie de calificative, reputatii si alte cele. Omenia este mai importanta decat niste cifre.
      Blade: Mizutani ZLC
      FH Nittaku Fastarc G1
      BH Xiom Sigma II Euro

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Cryss Vezi post
        Johnny man nu pari de incredere ,cu 43 reputatie primita din cine stie ce ai scris sau ai laudat in 300 de postari......si calificativ comercial O(zero) barat..... asa ca succesuri



        dle Cryss,d nul Johnny este un om de incredere,garantez eu pt asta cu calificativele si reputatia mea. sper ca este de ajuns

        Comentariu


        • #5
          Domnule Leo, felicitari pentru gest...cat pt. Cryss, cu reputatia matale de 27, cred ca esti cam pripit in a eticheta un om pe care nu il cunosti...sau se aplica proverbul romanesc cu barna si paiul?

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Cryss Vezi post
            Johnny man nu pari de incredere ,cu 43 reputatie primita din cine stie ce ai scris sau ai laudat in 300 de postari......si calificativ comercial O(zero) barat..... asa ca succesuri
            Cryss ,,,Johnny e OK!...uităte si pe Alex forum!....e perseverent��,,,si laudat!

            Comentariu


            • #7
              Si eu il stiu pe Johnny ca pe un om de incredere

              Comentariu


              • #8
                Saracu om, vrea sa ajute si altii ii sar in cap
                Lemn: Butterfly Petr Korbel
                BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                Comentariu


                • #9
                  Facerea de bine.............

                  Comentariu


                  • #10
                    Un om prea serios pentru aceste timpuri.
                    www.tenismasa.ro

                    Comentariu


                    • #11
                      Subscriu si eu parerile colegilor, Jony este un om corect, il cunosc personal, si nu aveti de ce sa va faceti griji in privinta lui
                      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                      Comentariu


                      • #12
                        Imi cer scuze eu nu il cunosc pe dl Johnny mi.am spus parerea din ce am vazut, nu contest corectitudinea lui dupa cate pareri bune am vazut apoi. Cu stima si respect Cristi
                        BH:TSP Ventus Spin max
                        LAMA: Butterfly Zhang Jike ALC
                        FH: Victas V>15 Limber 2.0 mm

                        Comentariu


                        • #13
                          Facerea de bine este futere de mama ...
                          ( nu il cunosc pe acest domn dar ii dau un sfat sa nu se mai oboseasca ca oamenii nu stiu sa aprecieze astfel de gesturi)

                          Comentariu


                          • #14
                            Va multumesc la toata lumea pentru suport. Cryss, nici o problema, se accepta scuzele. Din pacate renunt la aceasta idee cu fetele Tenergy. Oferta care am facut-o eu am primit-o de pe forum de la un om de bine asa ca nu are rost sa continui. Oricum nu a fost nici un doritor pana acum. Sa auzim numai de bine!!
                            Blade: Mizutani ZLC
                            FH Nittaku Fastarc G1
                            BH Xiom Sigma II Euro

                            Comentariu

                            Procesare...
                            X