Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand echipamente BUTTERFLY

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand echipamente BUTTERFLY

    Topic inchis
    Ultima editare de Edy Alexman; 26.oct.2014, 01:46.

  • #2
    salut
    ti-am dat un mesaj privat!

    Comentariu


    • #3
      Salut scuze pt msj gresit dar sunt logat pe o tableta si nu reusesc sa postez poza cu echipamentele
      Ultima editare de Edy Alexman; 23.oct.2014, 23:36.

      Comentariu


      • #4
        Ai PM

        Comentariu


        • #5
          poze cu primoracu daca se poate pe privat
          Blade : DEF Butterfly Power Defence
          FH : Nittaku - Hurricane
          BH : Giant Dragon - Giant Long

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Edy Alexman Vezi post
            Vand lemn folosit Butterfly PRIMORAC - FL OFF- 30 lei

            Vand fata Butterfly Sriver EL pe rosu folosita - 30 lei

            Vand fata Butterfly TAKIFIRE special pe negru folosita - 30 lei

            Predare personala Ploiești
            Referitor la lemnul...Primorac...,este un lemn hobby(cumparat dintrun moll) sau sunt ...cateva surcele de lemn Primorac?...30 de lei!!!...doar daca a fost in Afganistan sau Irak?

            ...cred ca despre ceva asemanator este vorba...http://pl.butterfly.tt/rakietki-i-pi...orac-7000.html
            Ultima editare de nelu mutiu; 24.oct.2014, 11:57.
            FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

            Comentariu


            • #7
              Cereti poze, am vazut lemnul si nu l-am luat din cauza starii sale.

              Comentariu


              • #8
                Lemnul este folosit si se vad semne de uzura pe margini dar poate fi folosit fara nicio problema!

                - - - Actualizat - - -

                am poze pe tableta dar aceasta este FOARTE asemanatoare..Adica lemnul este identic insa stare acestuia este umpic umpic mai buna..parca
                Ultima editare de Edy Alexman; 24.oct.2014, 12:47.

                Comentariu


                • #9
                  nu-i faci si un parastas ? imi place coliva....
                  Yasaka Rakza 7 Soft‎ /HM Levi /Butterfly Tenergy 05

                  Comentariu


                  • #10
                    Mie la doar 30 lei mi se pare un pret decent, pentru felul cum arata in fotografie... Lasati omul in pace sa isi vanda produsul... Succes!

                    Comentariu


                    • #11
                      Si mie...)

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Edy Alexman Vezi post
                        Lemnul este folosit si se vad semne de uzura pe margini dar poate fi folosit fara nicio problema!

                        - - - Actualizat - - -

                        am poze pe tableta dar aceasta este FOARTE asemanatoare..Adica lemnul este identic insa stare acestuia este umpic umpic mai buna..parca
                        Totusi de ce arata asa nasol? A fost udat (vreo inundatie ceva), este mucegait? Lemnul nu a fost folosit pentru foarte mult timp, dupa parerea mea,la cat se vede din poze. Un lemn folosit 20 ani constant (lipit, dezlipit, jucat) nu arata asa rau... Lemnul pare degradat din alte cauze decat folosire indelungata. Pretul e bun, nu zic ca nu, dar sa nu fi fost imbibat de apa si apoi uscat, mucegait, infestat cu cine stie ce ciuperci care ataca lemnul etc... ca nu mai merge deloc, chiar ca ii pregatesti coliva
                        Ultima editare de CornelTT; 24.oct.2014, 13:58.
                        Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                        Comentariu


                        • #13
                          Eu zic ca face cat 2 pachete de tigari fara probleme
                          --..eu as fi dat mai mult daca as juca cu off- .......spor la vanzare ...e totosi un lemn cu care joci --nu s cercei sau vreo alta bijuterie
                          -numai sa sara la fel din el.... In ciuda aspectului!!
                          OVTCHAROV CARBOSPEED
                          BLUEFIRE M1
                          BLUEFIRE M1

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de catalin mazy Vezi post
                            ... -numai sa sara la fel din el.... In ciuda aspectului!!
                            Asta ziceam si eu. Daca sare bine merita 30 lei si chiar mai mult. Dar sa nu fie afectat lemnul in profunzime, sa aiba feeling aiurea, sau fara viteza/control, ca atunci iti pare rau dupa cele 2 pachete de tigari
                            Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de CornelTT Vezi post
                              Asta ziceam si eu. Daca sare bine merita 30 lei si chiar mai mult. Dar sa nu fie afectat lemnul in profunzime, sa aiba feeling aiurea, sau fara viteza/control, ca atunci iti pare rau dupa cele 2 pachete de tigari
                              daca are mucegai si sa dezvoltat vre-o ciuperca minune.....dau eu o bere numai sa o arunce
                              Yasaka Rakza 7 Soft‎ /HM Levi /Butterfly Tenergy 05

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de nelu mutiu Vezi post
                                Referitor la lemnul...Primorac...,este un lemn hobby(cumparat dintrun moll) sau sunt ...cateva surcele de lemn Primorac?...30 de lei!!!...doar daca a fost in Afganistan sau Irak?

                                ...cred ca despre ceva asemanator este vorba...http://pl.butterfly.tt/rakietki-i-pi...orac-7000.html
                                ...a fost pe Titanic...!!!
                                FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                                Comentariu


                                • #17
                                  nu s-a dezvoltat nici o ciuperca ) lemnul este f bun chiar daca e uzat... si are o culoare inchisa deoarece au fost shimbate fete si adezivul probabil sa prafuit...dar sa stiti ca sare fff bine si se simte bine...adica am facut proba cu alte palete si sare muult mai bine decat din alte palete

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de Edy Alexman Vezi post
                                    nu s-a dezvoltat nici o ciuperca ) lemnul este f bun chiar daca e uzat... si are o culoare inchisa deoarece au fost shimbate fete si adezivul probabil sa prafuit...dar sa stiti ca sare fff bine si se simte bine...adica am facut proba cu alte palete si sare muult mai bine decat din alte palete
                                    E cu fluture negru de tabla la capatul manerului? Poti pune o poza? Poate il iau eu daca zici ca sare bine
                                    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      nu s-a dezoltat nicio ciuperca) lemnul intr-adevar este uzat dar pe margini...adica nu este rupt si sare mingea perfect se simte extraordinar..am facut proba si sare mult mai bin din acaesta decat din multe palete

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de Edy Alexman Vezi post
                                        Lemnul este folosit si se vad semne de uzura pe margini dar poate fi folosit fara nicio problema!

                                        - - - Actualizat - - -

                                        am poze pe tableta dar aceasta este FOARTE asemanatoare..Adica lemnul este identic insa stare acestuia este umpic umpic mai buna..parca
                                        Daca zici ca ai poze de ce nu le postezi ca sa limpezesti lucrurile, comparatii similitudini etc.
                                        Scrie cumva si made in japan pe lemnul tau?
                                        Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de adishorul Vezi post
                                          Daca zici ca ai poze de ce nu le postezi ca sa limpezesti lucrurile, comparatii similitudini etc.
                                          Scrie cumva si made in japan pe lemnul tau?
                                          +1
                                          Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Asa ceva am primit eu pe E-mail - Nu este acelasi Primorac care este mai jos- Nu cred ca stie ca sunt mai multe modele - A gasit poza pe net si spune acest lucru- Stima!






                                            - - - Actualizat - - -

                                            Postat în original de Edy Alexman Vezi post
                                            Lemnul este folosit si se vad semne de uzura pe margini dar poate fi folosit fara nicio problema!

                                            - - - Actualizat - - -

                                            am poze pe tableta dar aceasta este FOARTE asemanatoare..Adica lemnul este identic insa stare acestuia este umpic umpic mai buna..parca
                                            Ultima editare de leo33; 24.oct.2014, 19:24.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Sper ca unii dintre dumneavoastra sa nu va suparati dar sunteti cativa care urmaresc numai =ceva moca= . Cand este scump- cand este ieftin- nu merge ca poate nu scoateti un profit din revanzarea produsului . Omul vinde ce are daca vrei sa cumperi bine , daca nu iar bine . Aproro am una bucata xiom omega v tour la vanzare nou-nouta la pretul de 25 ron .astept doritori.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                vreau eu lemnul! si ai vin de hac chiar daca arata mai ponosit il readuc la viata si il dau unui copil gratis ! deci daca lemnul nu e fisurat la maner trimite-l pe aceasta adresa ! pop danut str aleea tomis nr9 bl h2 ap 20 loc dej jud cluj tel 0748352369 cu ramburs !
                                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Stefan ti se par foarte diferitte pozele? Singura diferenta este made in japan...

                                                  - - - Actualizat - - -

                                                  Danut luni ti.l trimit ! Ms

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X