Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vând lemn timo boll alc

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vând lemn timo boll alc

    Vând lemn timo boll alc in stare buna,l-am cumparat pt mine dar e prea rapid,eu jucând tenis de masă doar iarna.pretul este de 300 de lei negociabil.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bty Timo boll alc

  • #2
    Aveti MP.

    Comentariu


    • #3
      Va salut.Niste poze va rog.Ma intereseaza lemnul.Stima.

      Comentariu


      • #4
        Lemnul sa vândut .


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Bty Timo boll alc

        Comentariu


        • #5
          si cine a fost fericitul castigator, sa ne bucuram si noi alaturi de el ?!
          oricum bun pret!

          Comentariu


          • #6
            Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]




            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Bty Timo boll alc

            Comentariu


            • #7
              astept cu mare interes o explicatie vizavi de faptul ca am batut palma la cumpararea lemnului si de ieri nu am mai primit nici un semn de viata de la tine...asa cum spuneam si intr-un mesaj privat, daca ai gasit pe altcineva care ofera mai mult sau te-ai razgandit, e suficient sa anunti. nu stresa oamenii inutil...si mie mi s-a intamplat sa iau decizii pripite, mi-am cerut scuze si viata merge mai departe...cu sau fara un alc...peace !
              TRUST NO ONE !

              Comentariu


              • #8
                aaaaaaaaaaa, Cum este domnule bully sa bati palma cu cineva si sa nu primesti nimic.? Si sa ofere Lemnul la un altul ? Asa ati trebuie sa vezi si tu cum este, te simti bine? ..................

                Acest om a facut la fel cu mine avea un Lemn si 2 gume de paleta eu am oferit un pret - si el a acceptata oferta mea mi-a spus ca pot sa trimit adresa unde sa trimita Paleta,dupa care ami spune ca cineva ia oferit mai mult si ca o vinde la aceea persoana.

                Repet ca si atunci, aici pe Forum odata ce ai facut un targ sau ai baut palma cu cineva asa rămâne, chiar daca cineva ati ofera dupa aceia mai mult, "Respecta-ti cuvantul dat !

                Primesc cu placere scuzele, dar nu am primit nici un gram de scuze domnule din partea ta.







                Postat în original de bully
                Postat în original de stefan70
                Postat în original de bully
                Postat în original de stefan70
                Postat în original de bully
                Postat în original de stefan70
                cat de mari sunt fetele? si cat de mult sut folosite? nu aveti ceva poze? ma intereseaza fetele si lemnul, am cumparat de citeva zile un lemn Killerspin Diamond CQ nu stiu daca ati auzit de el.
                avem si noi pe la sala acest lemn, imi pare rau ca va spun eu dar nici nu se compara ca feeling si viteza cu Mazunov...am dat cu amandoua..fetele sunt mari, o sa le masor sa completez anuntul...sunt jucate doar cateva antrenamente...

                e prea putin, imi pare rau...



                DL. DACA NU VA DEANJEAZA OFERTA MEA OFER 300 RON CU TOT CU TRANSPORT PENTRU PERECHEA DE FETE DE PALETA SI PE LEMNUL MAZUNOV - SI AMI trimiteti-mi MAINE DIMINEATA COLETUL CU FAN CURIER AM NEVOIE CAT MAI REPEDE DE PALETA - LUNI ESTE ZIUA BAIATULUI MEU SI VREAU SA LE OFER CADOU - STIMA!


                DL. AMI PARE RAU OFERTA MEA A FOST FACUTA PENTRU ZIUA DE VINERI --- --- AZI MAI OFER PE LEMN SI PE FETE DOAR 250 LEI.
                e ok, lasa o adresa...cu ce preferi sa le expediez ? posta romana sau curier rapid ?
                Ultima editare de leo33; 29.oct.2014, 21:02.

                Comentariu


                • #9
                  si la cat ati batut palma?ai primit poze si cu cantul?
                  Blade: Timo Boll ALC
                  Fh:Palio AK 47 Red
                  Bh:Palio AK 47 Red

                  Comentariu


                  • #10
                    I-am oferit fara negociere cat a cerut...300 ron...poze la cant nu am primit ( nici nu eram foarte interesat )...nu vroiam decat sa-l probez. Stiu ca abia are cont facut, 0 reputatie insa nu poti privi suspicios pe cineva abia aparut ( stii, prezumptia de nevinovatie )...
                    pentru stefan70...mi-am cerut scuze pentru deranjul pricinuit si asa cum spuneam mai devreme...viata merge mai departe. cu sau fara un lemn sau niste fete cumparate de aici sau de aiurea...sa depasim momentul.
                    TRUST NO ONE !

                    Comentariu


                    • #11
                      din ce vad aveti o problema!!!!
                      Blade: Timo Boll ALC
                      Fh:Palio AK 47 Red
                      Bh:Palio AK 47 Red

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X