Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand adidasi Butterfly energy force IX

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand adidasi Butterfly energy force IX

    Vand adidasi Butterfly enrgy force 9 alb cu rosu
    Adidasi sunt comandati din japonia
    Marimea 41,5 (26 cm)
    Pretu 450 de lei (daca ii doriti mai putem negocia pretul)


    - - - Actualizat - - -



    - - - Actualizat - - -

    pentru detali apelati 0747116316
    Ultima editare de jorgen; 24.nov.2014, 14:55. Motiv: pret mou

  • #2
    Salut. M-ar interesa adidasii, dar am o mica dilema: poti dovedi ca sunt fabricati in Japonia: o factura scanata, captura ecran cu comanda facuta online catre BTY Japan, plata catre BTY Japan etc. Eu stiu ca toti adidasii Butterlfy comercializati in Europa sunt facuti de Asics in China, iar Butterfly Japonia nu are voie sa livreze in Europa. Mersi.
    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

    Comentariu


    • #3
      Buna seara nu pot face factura de la bty japonia pentru ca eu i-am primit de la un prieten din germania intr-o cutie .
      Eu i-am primit cadou si nu am primit factura.
      Multumesc pentru intelegere

      - - - Actualizat - - -

      De fapt sora mea i-a primit cadou de la Taisei Imamura directorul Butterfly Europa

      Comentariu


      • #4
        la 450 de lei

        Comentariu


        • #5
          425 de lei

          Comentariu


          • #6
            400 de lei

            Comentariu


            • #7
              Daca mai lasi din pret as fi interesat...

              - - - Actualizat - - -

              Uite, sa o zic pe cea dreapta....
              Pe www.prott.cc acesti adidasi sunt 50 de dolari cu free shipping (probabil de acolo sunt ca nici un magazin butterfly nu am vazut sa mai vanda Energy Force IX). Pretul tau e mai mult decat dublu. Da-mi un pret corect si ii iau. Stima
              Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

              Comentariu


              • #8
                Pe prott.cc toate textilele si incaltamintea sunt contrafacute, de unde si pretul mic.
                Blog de tenis de masă

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de grasomega Vezi post
                  Pe prott.cc toate textilele si incaltamintea sunt contrafacute, de unde si pretul mic.
                  sigur, asta e clar ca sunt chinezarii
                  i-as lua doar pt ca arata ok..
                  Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                  Comentariu


                  • #10
                    Dupa cum se poate vedea aici (vezi traducerea cu Google Translate), Energy Force IX sunt fabricati pentru Japonia, nu pentru piata internationala. De aceea nu sunt disponibili nicaieri.
                    Nu cred ca cei vanduti de Jorgen sunt fake. Eu vorbeam de cei de pe prott.cc.
                    Blog de tenis de masă

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de grasomega Vezi post
                      Dupa cum se poate vedea aici (vezi traducerea cu Google Translate), Energy Force IX sunt fabricati pentru Japonia, nu pentru piata internationala. De aceea nu sunt disponibili nicaieri.
                      Nu cred ca cei vanduti de Jorgen sunt fake. Eu vorbeam de cei de pe prott.cc.
                      Eu zic ca sunt fake pentru ca arata absolut identic cu cei de pe prott.cc. In general adidasii BTY originali au culorile mai vii, nu rozul asta sters (daca te uiti asa apar si pe site-ul ala in rusa unde ai pus link, au culori mult mai vii, atat cei albastri cat si cei rosii). Am avut si eu Bty Energy Force VIII si rosul era mult mai intens. No, pana la urma cine ii ia drept originali (made in japan) si plateste pretul corespunzator, ii ia pe riscul lui. Eu nu as face asta niciodata. Asa cum am zis as plati pretul de pe prott.cc plus eventuale comisioane bancare (acolo si transportul e gratis).
                      Daca nu accepta Jorgen, nu-i nici o problema.
                      Astept un MP eventual ca sa nu mai intindem discutia aici pe forum.
                      Ultima editare de CornelTT; 15.dec.2014, 11:48.
                      Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                      Comentariu


                      • #12
                        Domnu Cornel;
                        Adidasi nu sunt fakuri de pe situ ala chinezesc daca erau spuneam exact de unde i-am luat.Daca nu aveti incredere ca adidasi mei sunt originali nu este nicio problema dar nu spuneti ca is fakuri chinezesti

                        - - - Actualizat - - -

                        Daca nu ati vazut pe siturile japoneze ajung si la 1000 de lei

                        Comentariu


                        • #13
                          400 de lei

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X