Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar Yasaka Ma Lin Extra Offensive varianta Japan

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar Yasaka Ma Lin Extra Offensive varianta Japan

    Cumpar Yasaka Ma Lin Extra Offensive varianta Japan, greutate intre 87-91 g, prefer maner ST, dar nu refuz nici FL.
    Caut lemn jucat, nu nou.

    Telefon: 0723386662, Cristi
    Blog de tenis de masă

  • #2
    da' vad ca te-a incantat lemnul meu nu gluma ...)
    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

    Comentariu


    • #3
      Durere mare!
      Blog de tenis de masă

      Comentariu


      • #4
        Poate ne spui și noua mai multe...

        Comentariu


        • #5
          Am jucat ieri cu lemnul lui Alex, care este un YEO fantastic: rapid-bomba, dar la preluari intepeneste mingea pe masa. Un control si un simt fantastice.
          Am gasit ceva informatie aici (nu stiu daca e de incredere, insa am mai auzit povestea asta si din alta parte).
          Citez: "The center veneer is a little bit thicker and harder, which gives additional power." si "Yasaka Extra Offensive - YEO - Malin's Weapon. Japan ones usually with better selected material, fine surface finishing and blades are lighter".

          Acum, "lighter" nu ma roade, as vrea sa fie doar "center veneer a little bit thicker and harder" in comparatie cu YEO pe care il am eu, care vibreaza cam tare
          Blog de tenis de masă

          Comentariu


          • #6
            Cristi ...eu ti-am zis ca am lemnul chiar de la adevaratul Malin...de asta sare asa bine...o sa-l scot la licitatie...sa vedem ce oferte primesc ...
            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de grasomega Vezi post
              Cumpar Yasaka Ma Lin Extra Offensive varianta Japan, greutate intre 87-91 g, prefer maner ST, dar nu refuz nici FL.
              Caut lemn jucat, nu nou.

              Telefon: 0723386662, Cristi
              Cristi eu zic ca nu merita sa te chinui sa cauti sh, din cate stiu un YMLEO versiunea JTTAA iese la vreo 250 lei stoc la greutate selectionata cu tot cu transport suma care la potentialul tau e o nimica toata
              Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

              Comentariu


              • #8
                eu zic exact invers...ca nu se merita sa iei unu nou ..ca sunt sanse f mari sa nimeresti unu prost....chiar daca il alegi la o anumita greutate...mai bine sh...jucat..vechi..cu simtz si experientza
                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                Comentariu


                • #9
                  Alex, cat vrei pe lemn ? Ma mananca de ceva probe...poate imi fac un cadou de Craciun.
                  TRUST NO ONE !

                  Comentariu


                  • #10
                    ai mp danmihai
                    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de adishorul Vezi post
                      Cristi eu zic ca nu merita sa te chinui sa cauti sh, din cate stiu un YMLEO versiunea JTTAA iese la vreo 250 lei stoc la greutate selectionata cu tot cu transport suma care la potentialul tau e o nimica toata

                      Chestia e ca poate nimeresc unul in București, sa apuc sa dau cu mingea pe el putin înainte sa-l cumpar.
                      Daca e din tara, totusi, poate am noroc de un pret valabil
                      Mi-e cam frica sa iau de pe net, ca, vorba lui Alex, cine stie peste ce dau... Peste 60% din lemnele astea au un simt de coperta de bloc de desen
                      Blog de tenis de masă

                      Comentariu


                      • #12
                        Iata lemnul:http://www.ttsport.ro/lemne/lemne-ya...nsive-766.html

                        Comentariu


                        • #13
                          (at)manty: Merci, însă, cum ziceam si mai sus, as dori unul jucat.
                          Blog de tenis de masă

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X