Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Tenergy 05 patrate

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Tenergy 05 patrate

    Vand o pereche de tenergy 05 patrate , pret 480 lei , neagra e de 2.1 rosia de 1.9 , mentionez ca fata rosie am luat-o de la bistrita unde a fost un stand unde un magazin din Franta care s-a desfiintat a avut lichidare de stoc .
    Ultima editare de VladFarcas; 07.ian.2015, 08:45.
    GEWO TABLE TENNIS

  • #2
    Postat în original de VladFarcas Vezi post
    Vand o pereche de tenergy 05 patrate , pret 480 lei , neagra e de 2.1 rosia de 1.9 , mentionez ca fata rosie am luat-o de la bistrita unde a fost un stand unde un magazin din Franta care s-a desfiintat a avut lichidare de stoc .
    Si v-ati gandit sa faceti un ban cinstit (bisnita face toata Romania , prea putin produc ) le-ati luat cu 180 , parca atat erau in anuntul postat aici , si le vindeti cu 240 bucata. E o idee buna !
    Vanzare maxima !
    www.*************

    Comentariu


    • #3
      Pai este simplu in primul rand este un baiat sincer putea frumos sa nu mai scrie ultima parte, nu?. si daca ar fi pus pretul de 180 ron se ridica intrebarea din partea noastra este clona?. sau daca adauga pretul de la 180 ron si sti si tu cum este aici pe forum oameni negociază, si nu este nimic rau in acest lucru, dar se trezea la pretul de 150 ron sau poate chiar mai putin fata de paleta Tenergy ,,, asa macar are de unde sa lase baiatul ... ,,, nu este asa?.. Vanzare!
      Ultima editare de leo33; 08.ian.2015, 13:51.

      Comentariu


      • #4
        De ce nu inteleg unii ca piata este libera si pretul se regleaza in functie de cerere-oferta?
        Victas V15 Extra
        Victas Koji Matsushita Special
        Victas Curl P1V

        Comentariu


        • #5
          corect
          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

          Comentariu


          • #6
            Pret nou 460 de lei transport inclus

            - - - Actualizat - - -

            Postat în original de EduardFoto Vezi post
            Si v-ati gandit sa faceti un ban cinstit (bisnita face toata Romania , prea putin produc ) le-ati luat cu 180 , parca atat erau in anuntul postat aici , si le vindeti cu 240 bucata. E o idee buna !
            Vanzare maxima !
            Nu am obligat pe nimeni sa cumpere aceste fete , numai o fata am luat-o de la bistrita (am mentionat si in anunt) , de ce nu a-ti riscat sa cumparati d-voastra ? Poate sunt persoane care vor sa cumpere o pereche de tenergy mai ieftine decat pretul normal de 523 / pereche .
            Stima , Vlad
            Ultima editare de VladFarcas; 08.ian.2015, 15:57.
            GEWO TABLE TENNIS

            Comentariu


            • #7
              Daca nu va trebuia de ce le-ati cumparat, poate cineva chiar avea nevoie de ele si le cumpăra de la ușerul respectiv?

              www.*************
              www.*************

              Comentariu


              • #8
                Domnule Eduard, cine e interesat, poate sa negocieze pretul si Vlad poate accepta sau nu. Cine nu este interesat, e liber sa ignore anuntul si gata. De ce trebuie atatea parlamentari?!? Nu puteti stii ce s-a intamplat. Poate a cumparat fata de 1.9 s-o foloseasca si a incercat una second si si-a dat seama ca nu-i buna, ca-i prea lenta si asta patrata o vinde. Sau poate a primit-o cadou si nu foloseste de 1.9. Sau cine stie ce alte motive... Daca vroia sa faca bisnit, probabil lua tot stocul si nu anunta pe forum de unde a achizitionat-o. El a fost corect si a spus exact ce si cum.

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de EduardFoto Vezi post
                  Daca nu va trebuia de ce le-ati cumparat, poate cineva chiar avea nevoie de ele si le cumpăra de la ușerul respectiv?

                  www.*************
                  Da, va spun si de ce le-am cumparat , vroiam sa mi le pun pe lemnul meu dar am aflat ca ma duc la campionatul mondial de ping pong (palete cu smirghel) iar parintii mei trebuie sa suporte toate cheltuielile si m-am gandit sa ii ajut si eu cu ceva , iar daca imi vor ramane bani o sa cumpar altele.
                  Stima , Vlad
                  GEWO TABLE TENNIS

                  Comentariu


                  • #10
                    Pagina asta e ca un meci de ping pong
                    Un atacant si un aparator, plus galeria care sustine aparatorul
                    Bravo Vlad ! Esti un adevarat defender(la discutii).Joci cu iarba?

                    Comentariu


                    • #11
                      Daca vinzi separat fata de 2.1 tenergy 05 fa-mi un pret pe mesaj privat
                      Lemn: Butterfly Petr Korbel
                      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                      Comentariu


                      • #12
                        astea sunt preturile de la lichidari.....


                        nu cred ca Vlad se va imbogati.acolo vad ca este 190 lei poate la stand a fost mai ieftina,dar asta e comertul ,cerere /oferta......
                        nu trebuia poluat topicul cu genul ca acolo sunt ieftine.daca inca mai erau acolo de vanzare ,atunci da era ok sa atentionezi.
                        eu daca stiam le luam pe toate si le vindem cu 245 asa.dar cu transport inclus.plus ca cei din Franta nu au avut grosime 2.1. numai 1.9 si 1.7.
                        un sfat Vlad ;nu mai baga in seama toti rautaciosi.....
                        Blade TESTE
                        Fh TENERGY
                        ​Bh IARBA UZATA

                        Comentariu

                        Procesare...
                        X