Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vând paleta butterfly

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vând paleta butterfly

    Vând paleta formată din lemn timo boll zlf si fete roșie, tenergy 80,neagră tenergy 05 ,in stare foarte buna, lemnul are o atingere pe cant dar nu influenteaza jocul,maner fl,pret 500 lei.Voi pune si poze.
    Bty Timo boll alc

  • #2
    Vând paleta butterfly

    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	ImageUploadedByTapatalk1424286027.056413.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	16,4 KB 
ID:	772072Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	ImageUploadedByTapatalk1424286036.882459.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	17,6 KB 
ID:	772073Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	ImageUploadedByTapatalk1424286046.139247.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	14,4 KB 
ID:	772074
    Bty Timo boll alc

    Comentariu


    • #3
      De obicei, nu ma bag in topicuri neinvitat ( las asta in seama lui leo33, bunul meu amic ) insa trebuie sa te ajut cu ceva informatii :
      - pozele paletei sunt de cacao ( ca sa ma exprim frumos )...pune poze cu paleta intreaga, fata-spate, laterale, etc
      - specifica grosimea si dimensiunea fetelor de pe paleta, precum si gradul lor de uzura
      - nu uita de greutatea lemnului ( ar fi ok si poze separate doar lemn, doar fete )
      - precizeaza daca vinzi si separat lemnul si fetele...sunt useri interesati de doar una din variante ( eu avand in vedere incercarea precedenta esuata de a cumpara ceva de la tine, nu sunt interesat de nimic )
      Vanzare maxima !
      TRUST NO ONE !

      Comentariu


      • #4
        Domnule bully daca nu sunteți interesat ce căutati in acest topic,pentru pura dv curiozitate lemnul il am de la usserul phill,iar fetele sunt MAX ambele,luate de la Radu 668.
        Bty Timo boll alc

        Comentariu


        • #5
          precizeaza daca vinzi si separat lemnul si fetele...sunt useri interesati de doar una din variante ( eu avand in vedere incercarea precedenta esuata de a cumpara ceva de la tine, nu sunt interesat de nimic )

          Comentariu


          • #6
            M-AR INTERESA fata tenergy 80 daca o poti da separat .poze ,dimensiuni si pret pe MP,te rog.
            LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

            Comentariu


            • #7
              Poze nu,dimensiuni nu,raspunsuri nu, valabilitate anunț nu...mai vindeți totuși ceva ?

              Comentariu

              Procesare...
              X