Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand 2 palete

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand 2 palete

    Vand doua palete:

    Paleta formata din lemn Bty M.Maze in stare buna, cu mici lovituri pe cant dar care nu afecteaza jocul. Este un lemn vechi 2005-2006. Fetele sunt Yasaka Rakza 7 Soft in stare buna. Pretul pt intreg setup-ul este 320 Ron, iar pe bucati lemnul 220 Ron si fetele 120 Ron.


    Paleta cu lemn Maze vanduta userului Boib






    Paleta formata din lemn Tibhar IV L si fete Tibhar Nimbus Sound si Nimbus Soft. Lemnul este in stare buna, are doar o lovitura pe cant care nu afecteaza jocul, iar fetele sunt in stare buna (nota 7/10). Este o paleta foarte buna pt un jucator incepator/mediu, are un control fff bun! Pret pt intreg setupul 140 Ron.






    Prefer ca plata sa se faca in cont pt a nu mai plati rambursul !
    Ultima editare de George Ap; 23.feb.2015, 21:39.

  • #2
    aveti mp

    Comentariu


    • #3
      Nu mai poti primi mesaje...ai casuta plina. Lemnul ar fi avut fluture negru daca era din 2005-2006, nu e cazul ( chiar daca nu ai pus poze, are fluture argintiu )...ofer 170 ron pentru el. Mersi.
      TRUST NO ONE !

      Comentariu


      • #4
        Salut
        Am golit casuta!
        Am uitat sa fac poze si cu fluturele , este argintiu! Din cate stiu de la alti jucatori care l-au avut , lemnul ar fi din acesti ani 2005-2006...

        Comentariu


        • #5
          Cate grame are lemnul? Confirm ca lemnul este din 2005-2006 deoarece nu are serie iar seria cu fluture negru a fost foarte redusa, cam doi ani. Din aceasta cauza Maze cu fluture negru este foarte rar.
          Blade: Mizutani ZLC
          FH Nittaku Fastarc G1
          BH Xiom Sigma II Euro

          Comentariu


          • #6
            Johnny, pregatisem un raspuns elaborat insa nu fac din topicul lui George, prietenul nostru, teren de polemica...o sa sun mai tarziu la Maze in Danemarca sa-l intreb ce si cum si daca el confirma , portofelul meu se va usura de 220 ron ! Am zis !
            TRUST NO ONE !

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de danmihai Vezi post
              Johnny, pregatisem un raspuns elaborat insa nu fac din topicul lui George, prietenul nostru, teren de polemica...o sa sun mai tarziu la Maze in Danemarca sa-l intreb ce si cum si daca el confirma , portofelul meu se va usura de 220 ron ! Am zis !
              Nu trebuie sa te superi dar este asa cum am spus. Oricum un pret bun pentru un lemn vechi excelent. Sa il stapanesti sanatos!
              Blade: Mizutani ZLC
              FH Nittaku Fastarc G1
              BH Xiom Sigma II Euro

              Comentariu


              • #8
                Salut! Chiar nu vreau sa facem polemici pe acest lemn! Eu l-am luat de la Sherkan, stiu ca a mai fost pe la 2 jucatori cunoscuti aici pe forum.... E un lemn bun, cine l-a probat la sala unde joc eu, au fost incantati de el... Pt mine cred ca ma depaseste ca nivel, joc tot mai bine cu lemnul meu Joola Rosii Emotion.... Tind sa cred ca e din 2005-2006 pt ca din mai multe surse am verificat si eu acest lucru cand l-am cumparat...

                P.S. Mihai, sper sa nu te superi dar l-am promis cu tot cu fete userului boib care mi-a scris primul si pe forum si mesaj privat! In plus el mi-a oferit cat am cerut, iar tu ai oferit 170 Ron. Sper sa nu fie cu suparare, stiu ca te interesa acest lemn...., dar chiar as vrea sa-l dau cu tot cu fete decat sa raman cu ele...

                Comentariu


                • #9
                  Nici o problema, vanzare maxima si investeste banii obtinuti tot in tenis de masă !!
                  TRUST NO ONE !

                  Comentariu


                  • #10
                    Merci! Asta vreau sa fac, dar acum nu imi mai cumpar paleta, ci vreau sa-mi iau o masa...probabil una sh, pt ca una noua buna am vazut ca e peste 3000 ron...

                    Comentariu


                    • #11
                      Intr-un mesaj privat, nu aici pe forum ( ne pandeste leo33 si n-as vrea sa afle ) o sa-ti povestesc cum poti cumpara o masa de competitie certificata ITTF cu doar 1200-1300 ron cu grad de uzura de doar 5-10 %...vorbim !
                      TRUST NO ONE !

                      Comentariu


                      • #12
                        este anunt cu mese joola Vand mese JOOLA 2000 si 1000 + despartitoare nu e nici un secret.http://www.tenisdemasa.ro/forum/memb...ng-Pong-Oradea
                        Ultima editare de alx_vass; 23.feb.2015, 20:32.
                        LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                        Comentariu


                        • #13
                          sal ai pm

                          Comentariu


                          • #14
                            Mai e valabil anunțul pentru paleta Tibhar?
                            Yasaka Sweden Classic + Rakza 7 Soft Max + Rakza 7 Soft 2.0

                            Comentariu


                            • #15
                              Da, mai e valabil!

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X