Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand/schimb Tenergy 80, rosie, stare foarte buna !!!

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand/schimb Tenergy 80, rosie, stare foarte buna !!!

    Vand lemn Donic Epox Offensiv, foarte putin folosit, fara defecte, fara semne de lovire sau zgaraiere.
    Este un lemn din categoria off, adica :
    Viteza = 9; Control = 7+; Greutate =85 g; Straturi = 5.
    Pret 100 lei.


    - - - Actualizat - - -

    LEMNUL DONIC NU-L MAI VAND !!!

    Vand fata Butterfly Tenergy 80, de culoare rosie, utilizata cateva antrenamente, in stare foarte buna !!!
    Accept si schimb cu Donic Acuda S3 sau cu Yasaka Rakza 7 soft, in stare noua sau putin folosite.
    Fata Tenergy 80 se poate vedea sambata, 21.03.2015 la concursul de la Focșani.
    Deci la vanzare/schimb am Tenergy 80, pret 145 lei.

    Telefon : 0740251940
    Ultima editare de marian oancea; 20.mar.2015, 15:11.
    Nittaku Acoustic
    FH - Xiom Omega V Tour
    BH - Xiom Omega V Tour

  • #2
    Valabil, 90 lei.

    - - - Actualizat - - -

    85 lei, ultimul pret, banii in cont (transport inclus prin posta)
    Nittaku Acoustic
    FH - Xiom Omega V Tour
    BH - Xiom Omega V Tour

    Comentariu


    • #3
      85 lei, transport inclus, banii in cont, anunt valabil!

      - - - Actualizat - - -

      Telefon : 0740251940
      Nittaku Acoustic
      FH - Xiom Omega V Tour
      BH - Xiom Omega V Tour

      Comentariu


      • #4
        Vand/schimb fata Butterfly Tenergy 80, originala, de culoare rosie, grosime 1,9, utilizata cateva antrenamente, aproximativ o luna de zile, in stare foarte buna !!!
        Accept si schimb cu Donic Acuda S3 sau cu Yasaka Rakza 7 soft, in stare noua sau putin folosite.
        Fata Tenergy 80 se poate vedea sambata, 21.03.2015 la concursul de la Focșani.
        LEMNUL DONIC NU-L MAI VAND !!!
        Deci la vanzare /schimb, am Tenergy 80, pret 145 lei.
        Telefon : 0740251940

        - - - Actualizat - - -

        Adaug si poze pentru Tenergy 80:


        - - - Actualizat - - -

        Nu va lasati indusi in eroare de pretul de 85 lei, acesta a fost pentru lemnul Donic pe care nu-l mai vand !



        Repet, fata Tenergy 80 este de vanzare/schimb, are dimensiunile de 159/150, taiata pentru Primorac off -. Are grosimea de 1,9.
        Este originala, nu fake !!!
        Se poate vedea sambata, 21.03.2015 la concursul de la Focșani.
        Pret 145 lei.
        Ultima editare de marian oancea; 19.mar.2015, 23:25.
        Nittaku Acoustic
        FH - Xiom Omega V Tour
        BH - Xiom Omega V Tour

        Comentariu


        • #5
          fata aia a fost putin busterizata nu ? la tenergy , cand se vad pipsi asa.. e semn ca e cam dusa..

          Comentariu


          • #6
            Eu nu stiu ce e ala buster, nu am busterizat nimic pana acum. Daca doriti vi-o arat sambata la Focșani la concurs, daca veniti si va convingeti, nu e boosterizata cu nimic.
            Nittaku Acoustic
            FH - Xiom Omega V Tour
            BH - Xiom Omega V Tour

            Comentariu


            • #7


              am incercuit pe poza sa iti arat. am avut destule tenergy.. si am si boostat o parte. cand se vade asa in special, pe partea din exterior.. pare a fi boostata. daca nu ai facut-o tu, poate persoana de la care ai cumparat-o.

              Comentariu


              • #8
                Repet, daca veniti la concursul de la Focșani v-o arat cu mare placere si o sa va convingeti ca nu e boostata. Eu o am de o luna de zile si am cumparat-o de la cineva in stare ca si nou-nouta, fara nici o urma de uzura. Poate se vede asa in poza de la blitz..insa fata e in stare foarte buna..se poate vedea in realitate, poate pozele nu sunt chiar relevante.

                - - - Actualizat - - -

                Ceea ce ati incercuit cu negru in poza sunt semne de minge, nu altceva...dar sper sa nu ne tot contrazicem inutil...Eu o arat in realitate celui care vrea s-o cumpere sau s-o schimbe si se va convinge ca e in stare foarte buna, mai buna decat o arata pozele, nebustata sau smenuita cum credeti dvs.
                Eu o vand pentru ca mi se pare prea rapida pentru jocul meu, nu pentru ca e marfa rea, dimpotriva e in stare foarte buna.

                - - - Actualizat - - -

                Vand/schimb fata Butterfly Tenergy 80, originala, de culoare rosie, grosime 1,9, utilizata cateva antrenamente, aproximativ o luna de zile, in stare foarte buna !!!
                Accept si schimb cu Donic Acuda S3 sau cu Yasaka Rakza 7 soft, in stare noua sau putin folosite.
                Fata Tenergy 80 se poate vedea sambata, 21.03.2015 la concursul de la Focșani.
                LEMNUL DONIC NU-L MAI VAND !!!
                Deci la vanzare /schimb, am Tenergy 80, pret 145 lei.
                Telefon : 0740251940

                Adaug poze pentru Tenergy 80 facute fara blitz. Cred ca reflecta mai bine realitatea.
                Ultima editare de marian oancea; 20.mar.2015, 00:09.
                Nittaku Acoustic
                FH - Xiom Omega V Tour
                BH - Xiom Omega V Tour

                Comentariu


                • #9
                  E posibil ca dl. Alexandru sa aibă dreptate, la o fata tenergy când ajung sa se vadă pipsii la suprafață topsheetului ?nseamnă ca fata a depășit binișor "câteva antrenamente". Poate ar fi mai ok în acest caz sa specificați vechimea fetei în măsura în care o cunoașteți ca sa nu aveți surprize când ajunge fata la cumpărător. Spor la vânzare.
                  Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

                  Comentariu


                  • #10
                    Deci eu o am de aproximativ o luna si ceva, a fost cumparata de la cineva care o cumparase noua, cu factura. Cand am luat-o eu nu avea semne de uzura, deci nici buster nu avea cum sa fie pentru ca nu are sens sa o busterezi daca e noua...iar eu am jucat cu ea de circa o luna-o luna si un pic..de cate 2-3 ori pe saptamana.Asta e pura realitate.
                    Nittaku Acoustic
                    FH - Xiom Omega V Tour
                    BH - Xiom Omega V Tour

                    Comentariu


                    • #11
                      un alt mod, de observa daca este boostata. va puteti uita la scris. cand este mai subtire.. si mai sharp. nu este boostata. cand este mai mare, mai gros, si mai pufos, de asemenea este semn ca a fost boostata ( la boostare . initial, fata se mareste( inclusiv scrisul devine mai mare), si devine tensionata, dupa ce se joaca o perioada, apare efectul asta, se observa pipisii, ca un fagure .. pe toata suprafata fetei. nu doar in zona in care intra mai des in contact cu mingea )\

                      acum nu vreau sa fac anti reclama. doar ca pretul este putin ridicat

                      Comentariu


                      • #12
                        Vand/schimb fata Butterfly Tenergy 80, originala, de culoare rosie, grosime 1,9, utilizata cateva antrenamente, aproximativ o luna de zile, in stare foarte buna !!!
                        Accept si schimb cu Donic Acuda S3 sau cu Yasaka Rakza 7 soft, in stare noua sau putin folosite.
                        Fata Tenergy 80 se poate vedea sambata, 21.03.2015 la concursul de la Focșani.
                        LEMNUL DONIC NU-L MAI VAND !!!
                        Deci la vanzare /schimb, am Tenergy 80, pret 140 lei (actualizat).
                        Telefon : 0740251940

                        Alte poze :


                        - - - Actualizat - - -

                        Scrisul este subtire si va asigur ca nu e bustata de nimeni, cand am cumparat-o eu era ca si nou-nouta si nu avea nici un sens sa bustezi ceva nou, din cate am citit bustarea se face doar daca fata e cam dusa si o mai resuscitezi putin, dar in cazul acestei fete va sigur ca nu e bustata.

                        - - - Actualizat - - -

                        Si am mai citit ca daca bustezi o fata si dupa aia o dezlipesti de pe lemn ar trebui sa stea incovoiata, nu plata cum sta aceasta, deci, inca un semn ca nu e bustata.

                        - - - Actualizat - - -

                        Actualizat, pret pentru Tenergy 80 = 130 lei !!
                        Ultima editare de marian oancea; 20.mar.2015, 00:41.
                        Nittaku Acoustic
                        FH - Xiom Omega V Tour
                        BH - Xiom Omega V Tour

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de marian oancea Vezi post
                          Scrisul este subtire si va asigur ca nu e bustata de nimeni, cand am cumparat-o eu era ca si nou-nouta si nu avea nici un sens sa bustezi ceva nou, din cate am citit bustarea se face doar daca fata e cam dusa si o mai resuscitezi putin,
                          Fetele se dau cu booster din alt motiv ,eu (si nu numai eu) le boostez de noi !
                          T05-ALC-T05
                          Adrian Gorum

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de alexandru29 Vezi post
                            un alt mod, de observa daca este boostata. va puteti uita la scris. cand este mai subtire.. si mai sharp. nu este boostata. cand este mai mare, mai gros, si mai pufos, de asemenea este semn ca a fost boostata ( la boostare . initial, fata se mareste( inclusiv scrisul devine mai mare), si devine tensionata, dupa ce se joaca o perioada, apare efectul asta, se observa pipisii, ca un fagure .. pe toata suprafata fetei. nu doar in zona in care intra mai des in contact cu mingea )\

                            acum nu vreau sa fac anti reclama. doar ca pretul este putin ridicat

                            Majoritatea jucatorilor profesionisti boosteaza Tenergyurile (nu ma refer aici la FX-uri care deja sunt soft) pentru ca devin ceva mai soft, mai spinoase si mai controlabile. In ligile din Germania aproape toti boosteaza. Doar sa fie boostate cu un booster de calitate si care sa dureze mult timp. Faptul ca fața e boostata nu e neaparat un minus iar pretul nu e exagerat. Spor la vanzare!
                            Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                            Comentariu


                            • #15
                              da, boostarea se face , pentru a mari spinul si viteza, pastrand acelasi control.. intial, fata devine mai tensionata ( in special topsheetul) si buretele putin mai moale si mai pufos..
                              cum am zis si in Mp.incearca sa faci o poza acum ziua la geam, fara flash

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de kdt123 Vezi post
                                Fetele se dau cu booster din alt motiv ,eu (si nu numai eu) le boostez de noi !
                                Cunoscatorii stiu de ce

                                On topic: Fata pare uzata, mai mult sau mai puțin, dar uzata. Cu siguranța uzura ei nu corespunde gradului de comparație cu care a fost descrisa (stare foarte buna). In legatura cu pretul... acesta e dictat de cerere si oferta, dansul poate sa ceara cat doreste!

                                Comentariu


                                • #17
                                  Vand/schimb fata Butterfly Tenergy 80, originala, de culoare rosie, grosime 1,9, utilizata aproximativ o luna de zile, in stare foarte buna !!!

                                  Accept si schimb cu Donic Acuda S3 sau cu Yasaka Rakza 7 soft, in stare noua sau putin folosite.
                                  Fata Tenergy 80 se poate vedea sambata, 21.03.2015 la concursul de la Focșani.

                                  Am facut si alte poze la lumina naturala din diverse unghiuri :




                                  Si absolut ultima reducere pe care o fac este sa o las la 125 lei, plus transportul !!

                                  - - - Actualizat - - -
                                  Ultima editare de marian oancea; 20.mar.2015, 12:47.
                                  Nittaku Acoustic
                                  FH - Xiom Omega V Tour
                                  BH - Xiom Omega V Tour

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    cand am zis unghiuri, nu ma refeream sa rotesti fata. ce ai pozat tu aici. e de sus. acelasi unghi in toate. ma refeream sa tii fata in mana, la lumina, si cu inclunatie diferita fata de camera, in fine,

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Ok, nu-i problema. Eu nu-mi fac griji ca nu o vand. O zi placuta tuturor si succes maine in competitii!

                                      - - - Actualizat - - -

                                      Repet, fata Tenergy 80 se poate vedea maine,21.03.2015, la concursul de la Focșani.

                                      - - - Actualizat - - -

                                      Mai adug si alte poze facute din alte unghiuri, la lumina naturala, fara blitz:



                                      - - - Actualizat - - -

                                      Vand/schimb fata Butterfly Tenergy 80, originala, de culoare rosie, grosime 1,9, utilizata aproximativ o luna de zile, in stare foarte buna !!!
                                      Accept si schimb cu Donic Acuda S3 sau cu Yasaka Rakza 7 soft, in stare noua sau putin folosite.
                                      Fata Tenergy 80 se poate vedea sambata, 21.03.2015 la concursul de la Focșani.

                                      - - - Actualizat - - -

                                      Ultima oferta de pret - 125 lei, plus transport.

                                      - - - Actualizat - - -

                                      Fata Tenergy 80 am vandut-o azi in Bacău la prima persoana care a vazut-o, i-a placut foarte mult, nu a mai lasat-o din mana!
                                      Multumesc celor care si-au exprimat pareri !
                                      Topic inchis, nu mai am nimic de vanzare !
                                      Nittaku Acoustic
                                      FH - Xiom Omega V Tour
                                      BH - Xiom Omega V Tour

                                      Comentariu

                                      Procesare...
                                      X