Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

lemne : Barwell Fleet , TB Spirit , Zetro Quad , Flame Extreme ,Vega Pro..

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • lemne : Barwell Fleet , TB Spirit , Zetro Quad , Flame Extreme ,Vega Pro..

    Dupa primul an de tenis cat de cat pe masa si infectarea acuta cu bacteria EJ -coli , incerc sa ma eliberez de presiunea cu care mormanul de lemne si fete imi sufoca livingul . Incep cu lemnele , apoi..Lemnele nu sunt curatate , cosmetizate , unele au mici atingeri , preturile sunt in general spre doua treimi din pretul de achizitie .
    Detalii doar pe MP.
    Preturi cu ramburs Fan Courier,transportul NU este inclus , negociabile usor

    Joola Flame Fast 90
    Joola Flame Extreme 140

    Tibhar SPW 81,6 90
    Yinhe T 11 + 100

    ,
    Fișiere atașate
    Ultima editare de ejcool; 27.apr.2015, 12:35.

  • #2
    As dori sa vad pozele cu TBS dar nu reusesc, le puteti reposta sau daca va este mai usor pe mail la gelcu.maksutovici(at)gmail.com
    Multumesc.
    Lemn:Xiom Zeta
    Fete:MX-P

    Comentariu


    • #3
      Prietene, ai pus fotografiile dar nu se vede nimic. Pune link-urile care trebuie!

      Comentariu


      • #4
        Tel. 0770314262. Silviu.

        Comentariu


        • #5
          ma intereseaza vega pro. nu reusesc sa vad poza, ma redirectioneaza.. este cu maner ST ? ce greutate? si eu sunt din iasi..

          Comentariu


          • #6
            ce fluture are TBS?

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Catalin Albu Vezi post
              ce fluture are TBS?

              pot sa ti spun ca este cu fluture argintiu,,, cunosc Lemnul, este modificat din mai multe pucte de vedere... cred ca o sa scrie mai multe proprietarul ,,, cred ca era obosit si grabit dupa atatea poze,,, ,,, si a uitat sa scrie... este un tip corect...
              Ultima editare de leo33; 19.mar.2015, 15:39.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de leo33 Vezi post
                pot sa ti spun ca este cu fluture argintiu,,, cunosc Lemnul, este modificat din mai multe pucte de vedere... cred ca o sa scrie mai multe proprietarul
                aaa, daca e modificat. nu mai trebuie

                Comentariu


                • #9
                  Imi cer scuze pentru calitatea pozelor si confuziile create . Credeam ca imaginile vorbesc de la sine , observ ca lipsa de claritate duce la suspiciuni . De aceea mentionez ca TB Spirit are urmatoarele modificari -adaugat in maner 7 g de Poxilina , adancirea prizei prin slefuire cate 1 mm de fiecare parte . De asemenea a fost cumparat deja cu un strat de rasina epoxidica pe cant , lucrarea fiind executata de domnul Dan (Dej)la cererea precedentului proprietar , domnul Paul Chitic , tot din Iași .
                  De asemenea , JRE de 81,7 g are adaugate in prasele 4,8 g de Poxilina .
                  Voi incerca sa imbunatatesc calitatea foto , raspund la telefon doar seara .

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de ejcool Vezi post
                    Imi cer scuze pentru calitatea pozelor si confuziile create . Credeam ca imaginile vorbesc de la sine , observ ca lipsa de claritate duce la suspiciuni . De aceea mentionez ca TB Spirit are urmatoarele modificari -adaugat in maner 7 g de Poxilina , adancirea prizei prin slefuire cate 1 mm de fiecare parte . De asemenea a fost cumparat deja cu un strat de rasina epoxidica pe cant , lucrarea fiind executata de domnul Dan (Dej)la cererea precedentului proprietar , domnul Paul Chitic , tot din Iași .
                    De asemenea , JRE de 81,7 g are adaugate in prasele 4,8 g de Poxilina .
                    Voi incerca sa imbunatatesc calitatea foto , raspund la telefon doar seara .
                    Nu ați înțeles ce au cerut oamenii, pozele probabil ca sunt ok dar nu au fost încărcate corect și nu pot fi vizualizate.
                    Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

                    Comentariu


                    • #11

                      Comentariu


                      • #12
                        Daca nu m-as fi transformat in fan Butterfly in ultimele luni, as fi rascumparat Barwell Fleet-ul inapoi...500 ron e prea putin pentru un lemn pe care am platit 800 ron la dl Gelu Popescu...lemnul e nou totusi...recomand acest user tuturor acelor care vor sa faca o afacere corecta, onesta si rapida !
                        La preturile pe care le ai, angajez un pronostic : intr-o saptamana le vei vinde pe toate !

                        PS Ar fi ok de trecut si tipul manerului...ce a mai insistat minusrem pe langa mine sa-i dau BFleet-ul cu maner drept...
                        Ultima editare de danmihai; 19.mar.2015, 20:18.
                        TRUST NO ONE !

                        Comentariu


                        • #13
                          Buna dimineata! Poti scrie ,te rog,un nr de telefon pentru a vorbi direct pentru un lemn din cele propuse la vanzare? Multumesc frumos!

                          Comentariu


                          • #14
                            salut m.am decis sa cumpar lemnul joola emotion de 84 de grame insa am nevoie de alta metoda de transport...va pot plati cu banii in cont sau ramburs prin posta. Astept mp stima

                            Comentariu


                            • #15
                              Ma intereseaza Nittaku Barwell Fleet. Astept detalii pe MP. Stima!

                              Comentariu


                              • #16
                                Retras lemne cu modificari pentru a nu da nastere la suspiciuni , adaugat YEO ST 86.6 g cu o atingere in dreptul orei 23 ,110 Ron

                                Comentariu


                                • #17
                                  O sa cumpar eu lemnul acela cu suspiciuni...nu de alta, insa daca nu mai doarme leo33 din cauza asta vreo saptamana, isi merita banii ! astept detalii pe PM ! multumesc !
                                  TRUST NO ONE !

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Mai este valabil oferta de lemn Nittaku Barwell Fleet daca da nr.de tel.0745-787995

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Mai este valabil oferta de lemn Nittaku Barwell Fleet? daca da nr.de tel.0745-787995

                                    - - - Actualizat - - -

                                    mai este valabil Nittaku Barwell Fleet? nr.meu de tel.0745787995

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Din prima postare reiese ca nu mai este valabil. Se pare ca lemnele care mai sunt la vanzare sunt:

                                      Joola Flame Fast 90
                                      Joola Flame Extreme 140
                                      Tibhar SPW 81,6 90
                                      Yinhe T 11 + 100
                                      Lemn: HM SZLC
                                      Forehand: Nexy Etika Pro 47
                                      Rever: Nexy Etika Pro 47

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Adaug Dhs PG 7 86,5 g maner ST absolut impecabil 110 ron . Schimb Liu shiwen 84 g perfecta stare cu Innerforce ALC in aceeasi stare , voi adauga foto . De asemenea este disponibil si un Timo Boll ALC maner ST , 86 g , impecabil , pentru piata japoneza , tot in vederea schimbului .La vanzare preturile ar fi 500 LSW si 500 TB ALC.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Buna dimineata,
                                          Ma intereseaza DHS PG7 ,maner ST,daca se poate si cateva poze pe MP,va rog sa-l rezervati deja...Cu stima
                                          Ioan Dragomir
                                          MAZUNOV-FL-109GR.
                                          DONIC BLUEFIRE M2
                                          DONIC BLUEFIRE M2

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Adaug Korbel SK7 made in Japan 86 g maner ST 200 Ron,stare foarte buna
                                            Liu Shiwen si TB Alc au cate o fata lipita , este prima atasata de la cumparare si nu le desprind pentru a nu se petrece scaderea in dimensiuni binecunoscuta .Pentru cumparatori decisi pun si foto fara fetele respective .

                                            Comentariu

                                            Procesare...
                                            X