Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn Meteor

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand lemn Meteor

    Vand lemn Meteor, stare buna, are un defect, cred ca e din fabricatie , am jucat cu lemnul si nu influenteaza jocul,se vede in poze. Pe capatul manerului scrie No. 147. Pret 50 lei cu transport inclus si plata in cont. tel 0728559004

    - - - Actualizat - - -

    Bonus o manseta ( wristband) Cornilleau noua
    Fișiere atașate
    Ultima editare de ioneiane; 29.apr.2015, 15:35.

  • #2
    Bonus o fața neagra Btf Tenergy 05 si o manseta ( wristband) Cornilleau noua.

    Comentariu


    • #3
      Bonus a ramas doar manseta.

      Comentariu


      • #4
        Plata in cont la primirea coletului, accept retur.

        Comentariu


        • #5
          ...eu dau pomana
          tu ...ai putea da pomana
          el,ea da pomana
          noi dam pomana
          voi(tu,d-voastra)...ati putea da pomana
          ei ele dau pomana...
          FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

          Comentariu


          • #6
            Dle/ Ioneiane, ce stiti dvs. despre acest lemn Meteor, pentru a da 50 de lei pe el?

            Intreb in ideea in care eu, cand aveam vreo 12-15 ani, adica acum vreo 35 de ani, lemnul, de fapt paleta de amatori (inclusiv fete ALL!), costa 45 de lei (echivalent 0,4 kg salam de Sibiu, a 1/3 pachet Kent, Marlboro, sau a 1/6 pachet cafea Alvorada etc....old players-ii stiu ce spun.

            P.S. Ei bine, jucatorii cu experienta (a preturilor-evident) din zona Banatului, din acele vremuri, m-ar putea contrazice!

            Cu multa stima,
            Ultima editare de sinoboll; 15.mai.2015, 23:20.

            Comentariu


            • #7
              Habar nu am cat valoreaza sau daca are valoare, am pus un pret pentru ca stiu ca e regula site-ului. Stiu ca mai sunt oameni care cauta astfel de lemne. Daca cineva e interesat bine, pretul nu e fix si dau si wristband-ul ca nu am ce face cu el, daca nu e nimeni interesat.....asta e, il pastrez. Site-ul e pentru toti, cel putin asa cred, produsul are legatura cu scopul site-ului si e corect prezentat.

              Comentariu

              Procesare...
              X