Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemne/fete/accesorii

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand lemne/fete/accesorii

    1. Lemn: Donic Cayman, 77 gr, maner drept, are o mica atingere care a fost reparata profi, nu afecteaza cu nimic structura lemnului sau jocul, dat cu un strat fin de ceara pentru protectie la lipire/dezlipire. Pret 120 RON 100 RON - Vandut

    2. Lemn: Donic Persson Exclusive OFF, maner drept, este usor atins in cateva locuri pe marginea lamei, au fost reparate profi, nu afecteaza structura lemnului sau jocul, dat cu un strat fin de ceara pentru protectie la lipire/dezlipire. Pret 80 RON 65 RON - Vandut

    3. Fata: Tibhar Rapid Soft, grosime 1.5, dimensiuni 160x151 - taiata pe Donic Cayman, taiata perfect, jucata putin, se prezinta in stare excelenta, ca noua, a fost lipita cu strat subtire de speed glue, nu a fost lipita/dezlipita in mod repetat. Pret 40 RON 25 RON - Vandut

    4. Husa dubla Donic, noua, nefolosita, din pacate pe partea din spate mi-a picat putin Tear Mender pe care am incercat sa il inlatur dar fara succes. Ofer cadou o insigra Xiom Omega III care poate fi pusa peste pata pentru a o masca. Pret 45 RON 30 RON - Vandut

    5. Husa dubla Donic, folosita, se prezinta in stare buna. Pret 25 RON 20 RON - Vandut

    6. Roller XIOM. Pret 25 RON - Vandut

    7. Fata: Tibhar Aurus Sound, grosime 2.1, culoare neagra, dimensiune 160x155, in stare excelenta, ca noua, fara urma de uzura, jucata putin (aprox 20 ore), taiata perfect, fara ciuputuri/colturi/crapaturi, buretele in stare impecabila, lipita cu Tear Mender. Pret 100 RON 90 RON - Vandut

    8. Banda de cant Donic, de 9mm latime, 5 m lungime, am folosit din ea cat pentru 4 palete (aprox 1m). Pret 20 RON - Vandut

    9. Banda de cant Butterfly, spongioasa, latime 1cm, 4 buc rosii si 4 buc negre, pret 12 RON bucata, sau 80 RON toate 8. - Vandut

    10. Lemn: Tibhar Stratus Power Defense, maner drept, 87 grame, in stare impecabila, fara atingeri sau defecte, dimensiune lama 160x155, dat cu un strat subtire de ceara pt protectie la lipire/dezlipire, cutia originala. Pret 175 RON - Vandut

    11. Fata: Butterfy Feint Soft, culoare rosie, grosime 1.1, dimensiune 160x155, in stare perfecta, taiata perfect pe lemnul Tibhar, lipita cu Tear Mender, buretele in stare perfecta. Pret 100 RON - Vandut


    ------------------------------------------------
    Transportul inclus in pretul produselor cu plata in cont bancar, 10 RON prin Posta Romana, 25 RON prin curier rapid Cargus
    Ultima editare de adriank; 16.iun.2015, 09:00.

  • #2
    valabil

    Comentariu


    • #3
      Salut.sunt interesat de roller XIOM.Lasa-mi te rog un nr. de telefon.Multumesc.

      Comentariu


      • #4
        aveti mp

        Comentariu


        • #5
          valabil

          Comentariu


          • #6
            salut sunt tillinger 74 as cumpara husa xiom noua cu 30 ron si sa mi trimiti prin posta rom. aici am adresa Tillinger Ferenc loc Capleni nr602 jud.SATU MARE trimite te rog contul pe mp sau un sms pe nr tel.0742214755 salut cu stima

            Comentariu


            • #7
              salut ,sunt lucian din medias si vreau fata de paleta tibhar speedy soft cu 25 lei.nr. de tel.0721557221

              Comentariu


              • #8
                (at)tillinger74 - aveti mp
                (at)lucian dordea - aveti mp

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de adriank Vezi post
                  1. Lemn: Donic Cayman, 77 gr, maner drept, are o mica atingere care a fost reparata profi, nu afecteaza cu nimic structura lemnului sau jocul, dat cu un strat fin de ceara pentru protectie la lipire/dezlipire. Pret 120 RON 100 RON

                  Vezi in anuntul lui samsonoVictor, era interesat de un astfel de lemn.
                  Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                  Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                  Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                  Comentariu


                  • #10
                    multumesc, am vazut ca i-ati lasat dumneavoastra mesaj pe topic

                    Comentariu


                    • #11
                      Din ce il cunosc eu pe Victor, nu prea intral pe forum...asa ca....nu astepta sa vada el anuntul... posteaza un anunt apoi "hiberneaza", poate il trezeste cineva cu un telefon...
                      Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                      Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                      Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                      Comentariu


                      • #12
                        am dat nr de telefon .nu ma stiu aici cu mesajele.suna-ma sau da-mi nr tau de telefon.

                        Comentariu


                        • #13
                          valabil

                          Comentariu


                          • #14
                            valabil

                            Comentariu


                            • #15
                              am primit coletul si e ok.multam fain ,ca prin ardeal.

                              Comentariu


                              • #16
                                ma bucur ca a ajuns cu bine, sa va bucurati de fata.

                                valabil

                                Comentariu


                                • #17
                                  valabil

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Aveti Pm in legatura cu lemnul Donc Perssons.!
                                    FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      valabil, update in primul post

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        valabil banda cant spongioasa Butterfly, poze in primul post

                                        - - - Actualizat - - -

                                        adaugat produse noi in postul 1

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          valabil

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            valabil

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              valabil (vezi postul #1)

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                valabil

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X