Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn xvt alc

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemn xvt alc

    Lemnul este copiat dupa Timo Boll ALC. Maner fl . greutate 91 de grame. In momentul in care l-am primit eu aveam deja un Timo Boll ALC . Dupa ce l-am probat am vandut imediat Timo Boll ALC si am ramas cu XVT-ul. Xvt-ul este putin mai elastic si are un control si un feeling mai placut. Am jucat cu el in ultimul an in competitiile oficiale. Pt cei care vor ceva asemanator cu Bty TB ALC dar cu un feeling mai misto recomand acest lemn. Pret 200 ron !

    Nu pot sa pun poze aici ...pt cei interesati lasati-mi o adresa de mail!
    Ultima editare de Alex.C; 25.mai.2015, 23:02.
    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

  • #2
    Alex pune niste poze sa-mi vad,lemnul meu "tatic" ... eu joc cu DHS Hurricane H-WL ( tot Wang Liqin dar varianta mai ieftina ).A fost paleta ta Alex? Cu ce fete ai probat-o? de curiozitate poate ma bate gandul sa renunt pe viitor la lemnul meu si sa trec la alt DHS mai bun

    Schimburi faci... sau vrei doar bani?

    Comentariu


    • #3
      Ce varianta e ? Ce cu stema "?nfundată " in mâner sau cea prinsă pe mâner ?
      Rozena - VISCARIA - Rozena

      Comentariu


      • #4
        Lemnul l-am luat pt mine insa caut ceva mai rapid (eu joc acum cu malin extra off iar dhs-ul e putin mai moale). Ce-mi place f mult la el e ca are un simtz aparte fața de alte lemne allwood cu care am dat. Schimb poate doar cu ceva mai rapid putin gen Viscaria...

        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

        Comentariu


        • #5
          lemn retras de la vanzare !
          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

          Comentariu


          • #6
            actualizat...lemn XVT ALC disponibil
            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

            Comentariu


            • #7
              Salut! Este acelasi lemn de aici: http://www.aliexpress.com/item/XVT-O...625095185.html ?

              Comentariu


              • #8
                salut! teoretic da..practic nu ..am un elev la sala care si-a luat de acolo acelasi model ca al meu si cand a venit si a dat cu el a constatat ca nu sare la fel ..ba chiar lemnul avea si o alta culoare pe fețe....poate sa confirme daca doreste ca doar e membru activ pe forum .
                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                Comentariu


                • #9
                  Ok, voiam doar sa îmi fac o idee despre ce lemn vorbim... Mulțumesc Alex.

                  Comentariu


                  • #10
                    Sunt elev al lui Alex si confirm spusele lui. Lemnul lui probabil face parte dintr.un lot special. In plus Timo Boll Alc are koto-arylate/carbon-limba-kiri-limba-arylate/carbon-koto. XVT Original Alc are koto-arylate/carbon-ayous-kiri-ayous-arylate/carbon-koto si este intradevar mai elastic...
                    blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                    Comentariu


                    • #11
                      Ti-am trimis adresa pe email. si numarul de telefon
                      Blade . PHOTINO
                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                      Comentariu


                      • #12
                        vandut domnului Marcu !
                        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                        Comentariu

                        Procesare...
                        X