Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar Xiom Vega Europe 157/150

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar Xiom Vega Europe 157/150

    Dupa cum scrie si in titlu "cumpar Xiom Vega Europe 157/150" si
    Yasaka Rakza 7 Soft aceeasi dimensiune.

    - - - Actualizat - - -

    Valabil!
    Ultima editare de eres01; 13.iul.2015, 23:16.
    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

  • #2
    Valabil
    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

    Comentariu


    • #3
      Am eu 2 fete vega la 80 ron perechea, la dimensiune, cam jucate dar mai au suflu de niste mingii. Da-mi un semn daca esti interesat si am si varianta 2 deasemenea tot la aceeasi bani, dar cu un feeling si control mai mare decat Vega... zic eu ...
      Mizutani ZLC | MX-S

      Comentariu


      • #4
        Cristake astept pozele
        FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

        Comentariu


        • #5
          Am eu 2 fete Xiom de vanzare dar sunt un pic mai mici.

          http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...n-primorac-off

          Comentariu


          • #6
            Am trimis pozele deja ...
            La fetele Xiom am constatat ca apare uzura pe fete relativ repede dar fata inca prinde foarte bine spre deosebire de alti producatori unde odata cu uzura fetei nu mai poti face mare lucru...Poti intinde fetele destul de mult daca presezi bine si apoi asezi paleta in "menghina" dar ca sa iti faci o idee cum sar fetele poti incerca si versiuni mai mici, ca doar nu joci cu cantul. Eu recomand aceste fete pentru cine vrea control mare si joaca aproape de masa, all around controlat cu spin mare. La 2-3 metri de masa se schimba situatia chiar daca ai un lemn "elastic" trebuie sa muncesti sa faci punct. Pentru mine sunt "prea incete" daca pot sa spun asa dar pe un lemn elastic inca pot face puncte destule ...Nu e o alegere proasta si de obicei le gasesti de noi la Gelu.... daca iti sunt pe plac.
            Mizutani ZLC | MX-S

            Comentariu


            • #7
              Valabil
              FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

              Comentariu


              • #8
                S-a rezolvat! Multumesc tuturor pentru sprijin.

                - - - Actualizat - - -

                Subiect Inchis!!!
                FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                Comentariu

                Procesare...
                X