Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vanzare " la misto"

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vanzare " la misto"

    Vand lemn Nittaku Rutis, 90 grame, maner FL.. este un lemn exceptional, cu un astfel de lemn a jucat Wang Liqin, si Ma Long... lemnul are un simt deosebit, pot spune chiar putin nesimtit, este selectat de mine, personal, fiind luat la intamplare dintre cele de pe raft... am jucat cu el la concursurile inter-licee, unde am castigat multa experienta...
    Lemnul are cateva lovituri pe cant, manerul a fost rupt si reparat profesional, cu superglue, dar sa stiti ca nu afecteaza jocul in nici un fel...
    Daca un lemn nou costa in magazin 100 Euro, eu il vand pe acesta cu 150 euro, pentru ca cele din magazin nu au istoricul si simtul acestuia, este unic...pentru cine il vrea si cu semnatura, se mai adauga 10 euro.


    P.S. 1. - Anuntul este un pamflet !! Tratati-l ca atare!. Eventualele asemanari cu alte anunturi este pur intamplatoare!

    2. - Dupa cateva zezi de vizualizari, rog administratorul sa mute anuntul la rubrica " Sa ne mai veselim putin"
    Ultima editare de gabikr; 18.aug.2015, 18:39.
    Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
    Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
    Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

  • #2
    Ofer la schimb Viscaria cu fluture rosu.

    Trimis de pe al meu SUNNY V35 folosind Tapatalk
    Blade: Timo Boll ALC
    Fh:Palio AK 47 Red
    Bh:Palio AK 47 Red

    Comentariu


    • #3
      Buna buna, asta-i buna
      SK7 / T64 / T64

      Comentariu


      • #4
        Cumparare << la misto>>

        Place,place....Ofer 500 euro ,sunt un patimas la lemnelor foarte vechi,rupte, lipite ,cu fete albastre ,verzi..Recent am <<achizitionat>> de la un magazin de haine second -hand,din cosul din spate -stanga,unde zac laolalta palete de badminton,cantare de baie,etc...Deci,bref, am gasit trei palete foarte vechi,nici nu se mai vede <<firma>> pe ele,in curand le fac poze, pret total 9 lei (3 lei/bucata!),si vorbesc serios de data asta..Nu m-am putut abtine,erau intr-o stare deplorabila...Nici macar nu le vand,presimt ca in 50-60 de ani vor avea o mare valoare sentimentala,daca profanatorii de morminte se vor pacali,si vor cauta in cosciugul meu,unde sotia mea sigur va aseza,frumos,peste tot corpul,fetele,lemnele si mingile care i-au facut viata amara...De parca fara toate astea,ar fi avut o viata mai dulce...Ma apucam de golf, Doamne -fereste,apoi vedea ea ce inseamna investitia in sport...Inchei pentru moment,pamfletul nu ar fi complet daca as tine mentru mine colectia de fluturi rosii,negrii, cap-de- mort si coada-randunicii,tintuiti bine cu ace cu gamalie pe pluta din care,( acum mi-a <<fulgerat>> prin minte!), ce palete faine ar putea face dl.Levi sau dl.Dan, cu limba sau fara limba,depinde de varsta...Spor la negociere,tuturor !!

        - - - Actualizat - - -

        Iaca poza...
        Ultima editare de ioan.dragomir64; 18.aug.2015, 12:54. Motiv: poza
        MAZUNOV-FL-109GR.
        DONIC BLUEFIRE M2
        DONIC BLUEFIRE M2

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de gabikr Vezi post
          ....pentru cine il vrea si cu semnatura, se mai adauga 10 euro.
          Rog respectuos sa mentionati clar, cu font Times New Roman de 11, daca se poate, a cui semnatura este. Deoarece, dintr-o intamplare intamplatoare, am aflat ca pentru anumiti clasici in viata doar faptul ca se gandesc sa puna mana pe un marker costa 20 de euro! D'apoi semnatura.... Deci, ca sa nu avem vorbe la proces, fara mazgaleli oarecare...

          PS Ofer Viscaria cu fluture negru plus diferenta de minim 100 de euro din partea mea, e ok?

          Comentariu


          • #6
            Bogdane daca Viscaria ii cu maner drept ii mai beton
            Blade: VECHITURA CU 70 LEI
            FH: FATA DE ROATA DE MASINA
            BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Bogdan V Vezi post
              Ofer Viscaria cu fluture negru plus diferenta de minim 100 de euro din partea mea, e ok?
              Ma vad nevoit sa evaluez foarte serios oferta dumneavoastra, dar, pentru lemnul meu din anunt, unicat, nu accept decat tot un unicat, adica un Viscaria, neaparat cu flluture negru si cu maner AN...totusi, chiar si in situatia in care ati avea asa ceva, tot nu pot accepta propunerea dumneavoastra, generoasa dealtfel, decat daca, pe langa lennul oferit la schimb, ati mai avea vre-o 4-5 Viscarii cu fluture negru prin lada de zestre...din respect, ca sa nu-i simtiti lipsa!

              P.S. - Uitasem, semnatura poate fi a oricui doriti...daca doriti semnatura lui Timo Boll, no problem, sau Ma Long, la fel...la cerere se poate pune semnatura aleasa de cumparator.
              Ultima editare de gabikr; 18.aug.2015, 14:56.
              Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
              Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
              Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

              Comentariu


              • #8
                Atatia clienti in decurs de 2 ore???
                Victas V15 Extra
                Victas Koji Matsushita Special
                Victas Curl P1V

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de phill Vezi post
                  Atatia clienti in decurs de 2 ore???

                  Ca sa parafrazez un clasic in viata de pe forum: "discutii sterile initiate din plictiseala ori prea mult timp liber".
                  Are lumea timp, dom'le, si nu are ce face cu el....
                  Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                  Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                  Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                  Comentariu


                  • #10
                    începător, după câteva antrenamente cred că sunt spre intermediar, dau tare si cu spin, de se cutremura plasa. Ocazional plasez mingea inapoi in cutie !! Cred că e timpul să trec la o paleta mai nervoasă, ca să îmi intre și servele (care se cam duc în fileu cu paleta asta). Vand deci paleta Xiom Allround S și fețe Xiom Vega Europa, toate noi, de la importator, folosite două antrenamente. Caut Tenergy 05, să agațe cât de cât, cu topsheet cam la 30%. Lemn găsesc pe Olx, neapărat cu fluture argintiu (pentru ca Xiomul meu are și el un scut argintiu foarte frumos, ca un mărțișor). Chiar dacă e replică, vreau să fie replică premium, sa dea bine lemnul. Și să meargă cu mingiile de plastic, celuloidul ma încurcă. Nu știu exact ce ?nseamnă dar vreau ca lemnul să fie cu combinații de trei litere: ZLC, ABS, EGR, GSM, etc.
                    PS să nu fie cu balsa, că rimează cu salsa și nu sună macho. Deci discutăm de hinoki , folii de carbon, bazalt, faibărglas, chestii serioase.
                    Xiom Allround S
                    Xiom Vega Europe
                    Xiom Vega Europe

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de phill Vezi post
                      Atatia clienti in decurs de 2 ore???
                      "Lumea" este dornica sa cumpere lemne la suprapreț, mai ales cele atent selectionate dragă Phill... Daca ii punem si un moț de rahat, si mentionam ca moțul este al lui Timo Boll, valorează triplu!

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de gabikr Vezi post
                        nu accept decat tot un unicat, adica un Viscaria, neaparat cu flluture negru si cu maner AN... vre-o 4-5 Viscarii cu fluture negru prin lada de zestre...din respect, ca sa nu-i simtiti lipsa!
                        Sigur negru? Chiar si rosu, cum spunea si Costi mai sus, lila sau roz, la alegere in functie de dispozitia care o aveti: daca sunteti trist jucati cu cel cu fluturas roz si va inveseliti instant! Maner AN? Aici m-ati prins, nu am decat cu maner LUNA, MINUT si unul rupt, dar doar o fractiune de SECUNDA.

                        Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                        "Lumea" este dornica sa cumpere lemne la suprapreț, mai ales cele atent selectionate dragă Phill... Daca ii punem si un moț de rahat, si mentionam ca moțul este al lui Timo Boll, valorează triplu!
                        Doar cu conditia ca seria de pe mot sa corespunda cu seria de pe lemn...

                        Comentariu


                        • #13
                          Totusi, daca este un lemn atent selectionat "la intamplare", si nu numai atat, chiar marii Wang-Long in divizia A a Romaniei , i-au lasat cateva amprente pe cant- dar care nu influienteaza semnificativ jocul, cu siguranta merita toti banii-iar daca se legalizeaza spaga....

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X