Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfat lipire fete Sriver FX pe lemn Primorac OFF-

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sfat lipire fete Sriver FX pe lemn Primorac OFF-

    Va salut!
    Aceasta va fi prima mea paleta ca sa zic asa "profesionala".Partea grea acum,este cea a lipitului fetelor.Nu numai ca nu am facut asa ceva,niciodata,dar am citit ca pentru a beneficia de calitatile fetelor acestea,ar trebui folosit un "speed glue".Din cate am citit pe forum,lipirea cu solutii pe baza de apa e mai simpla,dar nu merge ca lumea daca fetele nu sunt moderne(pretensionate).Va rog frumos,dati-mi si mie niste sfaturi!Poate gasesc pe cineva care doreste sa ma ajute cu lipirea;eventual cumpar eu cele necesare.
    Nefiind un jucator grozav,as vrea sa fac o lipire care sa si tina mai mult timp,in conditiile unor performante a paletei,rezonabile(daca s-o putea asa ceva...).
    Multumesc frumos!
    Lemn:Butterfly Primorac OFF-
    Fete :Butterfly Sriver Fx 2.1
    Sunt din București,tel.0744 306 006,Ionut.

  • #2
    Re: Sfat lipire fete Sriver FX pe lemn Primorac OFF-

    Eu ma descurc bine la aranjarea paletei , daca vrei ne vedem si o fac eu ,timp in care tu ai numai de invatat .
    daca iti e comod asa astept un pm.
    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
    Fete de palete tenis de masa
    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

    Comentariu


    • #3
      Re: Sfat lipire fete Sriver FX pe lemn Primorac OFF-

      Momentan am un Tibhar Smash cu fete Sriver FX.
      As vrea sa schimb lemnul cu Primorac Off-. Care sunt diferentele intre cele doua lemn? La ce sa ma astept?
      Ulterior, as vrea sa imi iau un Tenergy 05 pe FH. Din nou, as vrea sa stiu care vor fi schimbarile, atat pe un lemn, cat si pe celalalt, fata de actuala combinatie.
      FH: Butterfly Sriver FX
      Blade: Butterfly Balsa Carbo X5
      BH: Butterfly Sriver FX
      Produse procurate de la valigti: http://s221.photobucket.com/albums/dd222/valigti/

      Comentariu


      • #4
        Re: Sfat lipire fete Sriver FX pe lemn Primorac OFF-

        Postat în original de valigti
        Eu ma descurc bine la aranjarea paletei , daca vrei ne vedem si o fac eu ,timp in care tu ai numai de invatat .
        daca iti e comod asa astept un pm.
        Ce frumos ar fi fost sa am si eu o astfel de oferta cand eram la inceput.
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu


        • #5
          Re: Sfat lipire fete Sriver FX pe lemn Primorac OFF-

          Postat în original de tzunny
          Momentan am un Tibhar Smash cu fete Sriver FX.
          As vrea sa schimb lemnul cu Primorac Off-. Care sunt diferentele intre cele doua lemn? La ce sa ma astept?
          Ulterior, as vrea sa imi iau un Tenergy 05 pe FH. Din nou, as vrea sa stiu care vor fi schimbarile, atat pe un lemn, cat si pe celalalt, fata de actuala combinatie.
          Nu imi raspunde si mie nimeni?
          FH: Butterfly Sriver FX
          Blade: Butterfly Balsa Carbo X5
          BH: Butterfly Sriver FX
          Produse procurate de la valigti: http://s221.photobucket.com/albums/dd222/valigti/

          Comentariu


          • #6
            Re: Sfat lipire fete Sriver FX pe lemn Primorac OFF-

            Postat în original de tzunny
            Postat în original de tzunny
            Momentan am un Tibhar Smash cu fete Sriver FX.
            As vrea sa schimb lemnul cu Primorac Off-. Care sunt diferentele intre cele doua lemn? La ce sa ma astept?
            Ulterior, as vrea sa imi iau un Tenergy 05 pe FH. Din nou, as vrea sa stiu care vor fi schimbarile, atat pe un lemn, cat si pe celalalt, fata de actuala combinatie.
            Nu imi raspunde si mie nimeni?
            Are un preten primorac off- si e multumit de el... in prezent joaca cu sriver fx si cu amstrong atack.! e un lemn bun... dar nu cred ca se preteaza bine tenergy pe el , si nici feeling prea grozav nu cred k poti avea!sar putea sa ma insel.

            Comentariu


            • #7
              Re: Sfat lipire fete Sriver FX pe lemn Primorac OFF-

              Eu zic sa ramai pe Primorac off- pt ca este mai bun decat Smash.Smash e mai mult pt incepatori si copii pe cand cu Primorac off- pot juca si cei avansati si incepatorii.
              Salut!

              Comentariu

              Procesare...
              X