Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vind Nittaku Kim Kyung AH

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vind Nittaku Kim Kyung AH

    Vind lemnul Nittaku Kim Kyung AH. Lemnul pentru cei care inteleg. Am jucat exact 6 luni. Starea e practic impecabila.
    Cine e interesat imi dati un privat message, sa convenim la un pret.

  • #2
    Postat în original de metallkyo Vezi post
    Vind lemnul Nittaku Kim Kyung AH. Lemnul pentru cei care inteleg. Am jucat exact 6 luni. Starea e practic impecabila.
    Cine e interesat imi dati un privat message, sa convenim la un pret.
    Eu fac parte dintre cei care nu inteleg ,deci te rog sa ma luminezi.Am impresia ca ai depasit cu cateva minute si ceva secunde acele 6 luni exacte de joc cu acest lemn.Dar te intreb pe tine,oare de ce ai ”incasat” ” nu-mi place ”de la 3 useri ai acestui forum(deocamdata),mai ales ca nu te cunoaste nimeni?
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • #3
      Banuiesc ca au ramas dezamagiti de oformarea post-ului. Scuze , sint de citeva zile aici pe forum.
      Lemn defensiv de clasa inalta, nu pentru incepatori, deoarece necesita o tehnica defensiva bine pusa. Ofera mult control, se combina bine cu long pips-uri de la TSP (P1-r, P2), cel putin asa concluzie am facut eu. Daca doriti si mai multa informatie, ma anuntati.


      Apropo, accept si varianta schimbului pe un alt lemn defensiv, de ex. BTY Joo Se Hyuk, de le Dr. Neubauer sau , nu obligatoriu nou

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
        Dar te intreb pe tine,oare de ce ai ?incasat? ? nu-mi place ?de la 3 useri ai acestui forum(deocamdata),mai ales ca nu te cunoaste nimeni?
        Poate din cauza faptului ca nu au fost postate poze, obligatorii prin regulamentul ariei comerciale, si, posibil, lipsa unui pret concret, negociabil sau nu, vanzatorul alegand sa jongleze in MP cu ofertele, in acest fel putand sa "organizeze" o mica licitatie ascunsa, practica interzisa de acelasi regulament.

        Comentariu


        • #5
          Bine poftim si ceva poze. Referitor la pret, chiar nu stiu, deoarece lemnul asta a fost cumparat in Rusia si era cadou de ziua mea de la prietenii.
          Uitativa la pretul de pe site-uri oficiale, si avind in vedere ca e uzata, pretul va fi cam in jumatete sau chiar mai putin.
          Miinerul are ceva resturi de solutie de lipit, pentru ca avea overgrip-ul, pe care l-am scos ca sa fac poze.
          Din pacate pot livra lemnul doar in aria Iasului.

          Comentariu

          Procesare...
          X