Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

pierdut paleta timo boll alc

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • pierdut paleta timo boll alc

    Hello,

    Duminica, 15 nov, la turneul tt friends, am pierdut (asa sper eu) paleta cu lemnul din titlu, cumparat de la wischegg din postul acesta. ca particularitati are cateva arsuri in jurul siglelor.
    fetele erau xiom omega V tour si victas v01 limber

    Daca am scapat-o din greseala in geanta la cineva sau va intalniti cu paleta, rugati-o sa vina acasa

    Multumiri anticipate,
    paul

  • #2
    Paulica eu zic sa incepi sa te gandesti la un nou setup ca mai degraba castigi la loto 6 din 49 decat sa-ti gasesti paleta "pierduta" .
    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

    Comentariu


    • #3
      Eu inca ma incapatanez sa cred ca exista OAMENI in aceasta tara !
      Nu e mare lucru sa fii om ! Au aratat o 99,99% de pe acest forum ! Poate cel mai serios forum pe care il frecventez ! Multumesc pe aceasta cale tuturor in frunte cu administratorii !!!
      OVTCHAROV CARBOSPEED
      BLUEFIRE M1
      BLUEFIRE M1

      Comentariu


      • #4
        update: cineva a gasit paleta la vestiar, intr-un dulapior (desi nu am inchiriat dulapior) si a predat-o la receptie. tin sa multumesc si persoanei care a decis sa o lase in dulap in loc sa o ia acasa, si celui care a gasit-o si unui user de pe forum care mi-a oferit prin pm o pereche de fete ca sa-mi indulceasca pierderea

        sunteti o comunitate cu adevarat frumoasa, si-s bucuros ca fac parte din ea.

        Comentariu


        • #5
          Fain de tot, bine-i când totul se termina cu bine!!!
          SK7 / T64 / T64

          Comentariu


          • #6
            Ma bucur ca ti-ai regasit paleta! Cinste celor care au gasit-o si au decis sa ti-o inapoieze.

            Comentariu

            Procesare...
            X