Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

OFERTA: Vand 4 fețe BTY Bryce Speed FX max rosii (pret incepand de la 80 lei/buc)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • OFERTA: Vand 4 fețe BTY Bryce Speed FX max rosii (pret incepand de la 80 lei/buc)

    Salutare.
    Am din Germania 4 fețe Butterfly Bryce Speed FX, rosii, max, in stare foarte buna (9/10). Au dimensiuni mari (cred ca toate sunt minim 150/157) si au lipici pe ele (tot de la Butterfly) aplicat in strat subtire.
    Fac oferta buna pentru cei interesati, pentru ca am nevoie urgent de bani:
    - cine ia 1 fața - 120 lei/buc
    - cine ia 2 fețe - 100 lei/buc
    - cine ia 3 fețe - 90 lei/buc
    - cine ia 4 fețe - 80 lei/buc
    Preturile nu includ transportul (aprox 5 lei prin posta sau 15 lei prin curierat, daca se pun banii in cont).
    Eu zic daca aveti prieteni sa va grupati sau un club unde antrenati, sa luati toate 4 cu 320 lei + transport (5 lei prin posta) e un pret fff bun raportat la starea fețelor. Butterfly Bryce Speed FX, dupa cum probabil stiti deja, este excelenta pentru BH: nu e prea sensibila la spinul adversarului, poate cea mai buna la capace si poate da foarte bine si topspin. Eu am jucat pe rever (pana sa trec ls Shorpips) si pot spune ca in opinia mea nu sunt multe fețe pe piata comparabile cu Bryce Speed FX pt rever.
    Revin mai tarziu cu poze si dimensiuni exacte.
    Tel. 0757037463
    Ne auzim. Multa stima tuturor!
    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm
Procesare...
X