Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemne si fete

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemne si fete

    VAND

    1.VANDUT-Lemn format din doua bucati: .maner de la Stiga CR Peter si restul este Timo boll Spirit arylate carbon .Este folosit insa nu are lovituri pe cant sau alte defecte.Asa l-am cumparat fiind reparat de fostul proprietar.Dimensiuni 153 X 148 cm.
    Pret 180 lei
    S-A CONSTATAT CA USERUL DANMIHAI ESTE NESERIOS.
    ANUNT DIN NOU VALABIL.


    2.VANDUT-Lemn Galaxy 980 (DEF) folosit circa 2 saptamani.Are doua lovituri usoare pe cant care nu influenteaza structura lemnului. Dimensiuni 165 x155 cm.
    Pret 80 lei.



    3.Fata neagra Butterfly Superanti de 1,5 cu dimensiuni de 152x146 cm. Aspect 7/10.
    Pret 60 lei.



    4.Fata neagra Tenergy 80fx de 2,1 cu dimensiuni 150x145 cm.Aspect 6/10.
    Pret 60 lei.




    5.Fata rosie Butterfly Tackiness chop II de 1,1 cu dimensiuni de 154x150 cm.Aspect 7/10.
    Pret 70 lei




    6.Fata neagra LKT Pro XP (ALL) de 2,15 cu dimensiuni de 155x152 cm.Aspect 9/10
    Pret 40 lei



    7.Fata rosie RITC 802 (zimti) burete de 1.5 cu dimensiuni de 163x154 cm.Aspect 9/10
    Pret 40 lei.



    8.Fata rosie TSP Curl Combi(zimti)cu burete de 0.5 cu dimensiuni de 155x150 cm.Aspect 8/10
    Pret 50 lei



    La mai multe materiale cumparate suport eu transportul.La cate un material se imparte transportul.
    Cu banii in cont suport eu transportul.
    [B]La oferta vand toate materialele de mai sus impreuna cu pretul de 450 lei cu transport insclus.
    Ultima editare de ramyru; 21.mar.2017, 14:35.

  • #2
    poate ma insel dar fata tsp curl combi e vreo 70 ron noua la dl LAKI DACA GRESESC IMI CER SCUZE ANTICIPAT !!
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • #3
      Cred ca ai dreptate.Modificat pret.

      - - - Actualizat - - -

      valabil

      - - - Actualizat - - -

      valabil

      Comentariu


      • #4
        valabil

        Comentariu


        • #5
          Valabil

          Comentariu


          • #6
            Poti face te rog o poza cu fluturele sau cu ce avea inainte..negru sau argintiu

            Trimis de pe al meu V1_Viper folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Asa l-am cumpărat.Nu stiu ce culoare a avut fluturele.

              Comentariu


              • #8
                argintiu sigur !!!
                Rozena - VISCARIA - Rozena

                Comentariu

                Procesare...
                X