Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

B90 = tibhar

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • B90 = tibhar

    Domnilor,
    incepand de astazi pana duminica, se pare, are loc o etapa din campionatul national la juniori III pe echipe la Slatina. Din informatiile mele, pana la acest moment este prezenta aici si firma de la Buzău cu standul de prezentare Tibhar. Se pare ca nu mai importa DELOC butterfly, dar nu vreu sa spun prostii pana nu verific. Asadar, de este cineva interesat de produse Tibhar, preturi si disponibilitate la fata locului, sa-mi dea de stire. Dupa amiaza am sa ajung in sala de concurs, si voi putea obtine cat mai multe detalii, daca sunt doritori. Comunicarile le voi face duap orele 20-21.00 in prezentul topic.

  • #2
    Re: B90 = tibhar

    M-ar interesa un pret la fețele Tibhar VIP.V-as fi recunoscator daca mi le ati comunica.Tx
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #3
      Re: B90 = tibhar

      si pe mine tot alea ma intereseaza!
      Schlager Carbon
      Acuda S1
      Acuda S1

      Comentariu


      • #4
        Re: B90 = tibhar

        Postat în original de radu0
        si pe mine tot alea ma intereseaza!
        idem
        Blade:Butterfly Timo Boll T5000
        Fh:Donic Coppa Jo Platin Max.
        Bh:Donic Coppa Jo Platin Max.

        Comentariu


        • #5
          Re: B90 = tibhar

          nu am vazut VIP afisat, dar am sa intreb maine si pana la pauza de amiaza o sa aflati cu siguranta. Dar, ca si idee generala sunt realmente neplacut surprins de oferta. Erau si cateva produse bty gen sriver fx, catapult, cermet, solcion,bryce si bryce fx dar nu m-a interesat pretul. La tibhar parca sa zic ca am observat torpedo,torpedo soft,nimbus....dar nimic "specialitati" si ceva haine...

          Comentariu


          • #6
            Re: B90 = tibhar

            Domnilor, oferta de la Tibhar si Bty sta cam asa: Nu exista nimic specialitati intrucat marfa ce se vindea acum era din importul de la inceputul lunii decembrie 2008(evident si cu raportul euro-leu aferent). Primul import din 2009 nu s-a realizat inca, dar se asteapta a fi gata in jur de 15 februarie( odata cu aparitia site-ului !!!! sic ) si atunci o sa apara si noutatile. Din pacate doamna s-a exprimat ca nu este sigura ca va putea onora din acest import nici macar acele comenzi ce sunt in asteptare(cea mai mare parte cu avans platit) daramite sa mai ramana si ceva "la liber". Or sa importe si BTy dar "mai putin"...de aici intelegeti voi ce vreti. De asemeni, nu se va schimba operatorul de curierat, chiar daca aceste costuri sunt asa de mari si citez "riscam uneori sa ne pierdem clientii". Experienta dumnealor cu posta romana este una nefasta si exclud din start orice posibilitate de a colabora din nou cu acestia.
            In final, cireasa de pe tort :
            Tibhar torpedo, torpedo soft - 100 lei; Nimbus - 110 lei; super defence, super defence soft - 95 lei; grass devile - 90 lei ... si asta era tot la tibhar iar la bty plecau de la 90 sriver fx pana la solcion 115 lei incluzand aici si tackiness la 110 in afara de cele prezentate in primul mesaj. Dupa cum va spuneam...FOARTE SUBTIRE...

            Comentariu

            Procesare...
            X