Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand YEO fl ca nou

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand YEO fl ca nou

    Salutare. Cum zice anuntul vand acest lemn:
    - Yasaka Ma Lin Extra Offensive cumparat de nou acum cateva luni de pe un site din Estonia dar jucat foarte putin. Are cam 86 g, control super, vibratii foarte mici, viteza buna, adica un off veritabil. Nu au fost lipite fețe pe el decat o singura data. Dau si ambalajul original al lemnului asa cum l-am primit din Estonia.
    - ...
    Pret : 145 lei transport inclus posta romana daca se pun banii in cont.
    Stima
    Ultima editare de CornelTT; 03.mar.2016, 23:47.
    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

  • #2
    Daca dai separat fața Butterfly Flarestorm II de 1.9 mm, te rog sa ma anunti si sa imi spui care e pretul cerut de tine.

    Comentariu


    • #3
      La ce pret v-ati gandit pentru lemnul simplu,fara fete?
      Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
      "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

      Comentariu


      • #4
        vega pro m-ar interesa pe mine. Deci cumva ai putea-o da separat
        JOOLA Zelebro
        FH Joola Rhyzer Pro 45
        BH Joola Rhyzer Pro 45

        Comentariu


        • #5
          Salutare si scuze celor care mi-ati scris aici sau pe privat, ca raspund asa tarziu. Am fost super ocupat luna adta si n-am apucat sa scriu. Scuze încă o dată!
          Mai este valabil doar lemnul. Este ca nou fără nici o atingere sau lovitura. îl dau cu ambalajul original. As vrea pe el 145 lei transport inclus cu posta romana daca îmi puneti banii in cont. Stima tuturor! încerc m?ine sa pun poze ( sper sa am timp)
          Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

          Comentariu


          • #6
            Lemnul s-a vandut, topicul se inchide.
            Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

            Comentariu

            Procesare...
            X