Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUMPAR lemn paleta

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CUMPAR lemn paleta

    as dori un lemn de paleta la un pret decent 200-250 maxim,cu compozit sau fara,gen xiom strato,xiom stradivarius,xiom v1,tibhar stratus power wood,xiom zetro quad,donic li ping kitex,donic person power carbon v1,donic burn aratox rs,stiga ebenholz nct 5,stiga rosewood nct 5,etc.....tel 0724862544.........rog si ofer seriozitate....

    Mai am un lemn stiga care l-as da la schimb pe unul mai rapid este vb despre stiga intensity nct,maner master,fl,greutate 85 gr,are un sunet de lemn compozit,viteza off-,lemnul in stare f buna.
    fh-xiom vega-pro 2mm
    blade--galaxy-v16
    bh-xiom omega tour--max

  • #2
    sal Marius noi ne stim,trebuie sa vad cat de tare este slefuit din maner,daca nu e slefuit tare ma intereseaza.....eu sunt cata maier,ne-am intalnit prima data la concursul din sf ghe...la topspin arena...
    fh-xiom vega-pro 2mm
    blade--galaxy-v16
    bh-xiom omega tour--max

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de zalter Vezi post
      sal Marius noi ne stim,trebuie sa vad cat de tare este slefuit din maner,daca nu e slefuit tare ma intereseaza.....eu sunt cata maier,ne-am intalnit prima data la concursul din sf ghe...la topspin arena...
      Salut.. uita-te la mine pe anunt : Vand cateva lemne + fete second ( am ceva lemne interesante daca te intereseaza ) . Stima

      Comentariu

      Procesare...
      X