Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar fete Rakza 7 soft !

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar fete Rakza 7 soft !

    Nu mai cumpar fete Yasaka Rakza 7 soft. Anuntul nu mai e de actualitate.
    Ultima editare de marian oancea; 26.apr.2016, 21:13.
    Nittaku Acoustic
    FH - Xiom Omega V Tour
    BH - Xiom Omega V Tour

  • #2
    Pe Vivasportshop este o o ferta foarte buna! Daca cumperi 2 fete Yasaka,ai 30% reducere la un alt produs:lemn,etc.
    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de jhon Vezi post
      Pe Vivasportshop este o o ferta foarte buna! Daca cumperi 2 fete Yasaka,ai 30% reducere la un alt produs:lemn,etc.
      Multumesc mult. Stiu cele 2 site-uri care comercializeaza produse de la Yasaka, respectiv vivasportshop si ttsport.ro.
      Bineinteles ca am cautat mai intai sa cumpar de la aceste 2 firme, dar exact cum mi s-a intamplat si acum 2 ani, in momentul cand vreau sa cumpar eu nu au pe stoc Rakza 7 soft si nu au nici Rakza 7 !!! Si nici nu sunt sperante sa aduca prea curand. Aici e problema!
      Din acest motiv am postat ca as vrea sa cumpar Rakza 7 soft/Rakza 7.
      Nu stiu exact cum sunt Xiom Vega Pro in comparatie cu Rakza..dar poate o sa gasesc pe la sala sa le incerc si poate ma reorientez..

      Mai exista si alte locuri de unde se poate cumpara Rakza 7 soft/ Rakza 7 ??
      Ultima editare de marian oancea; 19.apr.2016, 17:06.
      Nittaku Acoustic
      FH - Xiom Omega V Tour
      BH - Xiom Omega V Tour

      Comentariu


      • #4
        Eu ti-as recomanda sa incerci Donic Baracuda. Am incercat o gramada de fete si,de departe,Baracuda mi se par cele mai bune.Pentru mana mea,bineinteles.
        Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
        "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de marian oancea Vezi post
          Multumesc mult. Stiu cele 2 site-uri care comercializeaza produse de la Yasaka, respectiv vivasportshop si ttsport.ro.
          Bineinteles ca am cautat mai intai sa cumpar de la aceste 2 firme, dar exact cum mi s-a intamplat si acum 2 ani, in momentul cand vreau sa cumpar eu nu au pe stoc Rakza 7 soft si nu au nici Rakza 7 !!! Si nici nu sunt sperante sa aduca prea curand. Aici e problema!
          Din acest motiv am postat ca as vrea sa cumpar Rakza 7 soft/Rakza 7.
          Nu stiu exact cum sunt Xiom Vega Pro in comparatie cu Rakza..dar poate o sa gasesc pe la sala sa le incerc si poate ma reorientez..

          Mai exista si alte locuri de unde se poate cumpara Rakza 7 soft/ Rakza 7 ??
          http://www.tabletennis11.com/eur_eng...a-rakza-7-soft
          Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

          Comentariu


          • #6
            Multumesc dar as vrea din Romania, totusi nu are rost sa platesc 17,5 euro pe transport.
            Nittaku Acoustic
            FH - Xiom Omega V Tour
            BH - Xiom Omega V Tour

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de marian oancea Vezi post
              Multumesc dar as vrea din Romania, totusi nu are rost sa platesc 17,5 euro pe transport.
              Dacă cumperi în valoare de minim 70 de euro transportul este gratuit. Sub 70 euro la pachet cu tracking number transportul costă 7,5 euro.
              Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de adishorul Vezi post
                Dacă cumperi în valoare de minim 70 de euro transportul este gratuit. Sub 70 euro la pachet cu tracking number transportul costă 7,5 euro.
                Si cam in cat timp ar ajunge comanda (marfa)? Unde isi are sediul ? Multumesc!

                - - - Actualizat - - -

                Am comandat de pe site-ul http://www.tabletennis11.com/eur_eng...a-rakza-7-soft . Sper sa fie totul in regula.

                - - - Actualizat - - -

                Are sediul in Estonia.
                Nittaku Acoustic
                FH - Xiom Omega V Tour
                BH - Xiom Omega V Tour

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de marian oancea Vezi post
                  Si cam in cat timp ar ajunge comanda (marfa)? Unde isi are sediul ? Multumesc!

                  - - - Actualizat - - -

                  Am comandat de pe site-ul http://www.tabletennis11.com/eur_eng...a-rakza-7-soft . Sper sa fie totul in regula.

                  - - - Actualizat - - -

                  Are sediul in Estonia.
                  Ai mp.
                  Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X