Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Hallmark Aurora

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Hallmark Aurora

    Acest lemn e fabricat pentru aparatorii activi, cu iarba pe rever.Astept pareri competente de la utilizatori, as vrea sa stiu mai ales cum se comporta la blocarea topspinului in forta. Teoretic mingea ar trebui sa revina scurt langa fileu.Dar practic ?
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

  • #2
    Re: Hallmark Aurora

    Practic mingea cade linga fileu si sare inapoi ... ati vrea voi ...
    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #3
      Re: Hallmark Aurora

      E destul de rapid si e dificil sa blochezi un topspin in forta. Mai potrivit e un lemn de la Re-impact. Eu joc acum cu Hydra si nu se compara cu Aurora. Plus ca atacul cu iarba e mult mai usor

      Comentariu


      • #4
        Re: Hallmark Aurora

        Am jucatsi eu cu Aurora insa pentru putin timp,pana am descoperit lemnele Re-impact.
        Mie personal,diferenta dintre partea de rever si cea de forhand mi se pare nesemnificativa.
        Partea care se vrea a fi defensiva mi se pare ca arunca destul de tare iar vorhandul mi se pare ca vibreaza mult prea tare pentru gustul meu.
        Colegul meu de echipa (fake) joaca cu de ceva vreme cu un Aurora si pare sa se inteleaga bine cu acest lemn in combinatie cu Insider.Mie personal mi se pare diferenta ca de la cer la pamant intre Aurora si un lemn Re-impact(Hydra sau Medusa).
        Totusi,pentru cine isi doreste neaparat un lemn combi,raportul calitate pret e satisfacator.

        Comentariu


        • #5
          Re: Hallmark Aurora

          Postat în original de FlorinBN
          Practic mingea cade linga fileu si sare inapoi ... ati vrea voi ...
          Am solicitat pareri competente, fara urma de....
          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

          Comentariu

          Procesare...
          X