Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar lemn All Wood

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar lemn All Wood

    Doresc sa cumpar un lemn all-wood de preferat:
    - BTY: Timo Boll All+ sau Primorac (varianta mai veche cu future plastic negru), Korbel, Korbel SK7 (vechi), Butterfly W7
    - Tibhar Samsonov Force Pro sau Force Pro Black Edition
    - Yasaka Extra Offensive sau Yasaka Overdrive
    Ultima editare de George Ap; 11.oct.2016, 16:22.

  • #2
    de ce treci de la ceva bun,rapid si gumos pe niste fețe de "liga a doua"?

    Comentariu


    • #3
      Am raksa x neagra 5% uzura . daca nu gasesti ce doresti
      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

      Comentariu


      • #4
        Rakza 7 soft mi se par fete bune, stiu ca se consuma cam repede... Am un lemn ofensiv, destul de dur si vreau sa-l incerc si cu fete mai moi.

        - - - Actualizat - - -

        Postat în original de roman bogdan Vezi post
        Am raksa x neagra 5% uzura . daca nu gasesti ce doresti
        Salut Bogdan. Inca caut Soft, daca nu gasesc o sa ma gandesc la propunerea ta. Multumesc!

        Comentariu


        • #5
          Valabil! Cumpar lemn ZJ ALC

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de George Ap Vezi post
            Valabil! Cumpar lemn ZJ ALC
            Buna ziua! Daca doriti nou, de 86 g, gasiti aici: http://www.tt-shop.ro/927-zhang-jike-alc.html
            BUTTERFLY ROMÂNIA
            TABLE TENNIS FOR YOU

            Tel. Răsvan: 0721-223501; Showroom: 0736-887467
            E-mail: office@prosoftbn.ro
            Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
            Instagram: @butterflyromania
            YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

            http://www.tt-shop.ro
            http://www.butterfly.tt
            http://www.tenisdemasa.ro
            OPEN THE WORLD

            Comentariu


            • #7
              Valabil!

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de George Ap Vezi post
                Cumpar lemn BTY Timo Boll All+ vechi, varianta cu future plastic negru.
                Dl George varianta cu fluture de plastic este cea mai aiurea, din cate stiu făcute in Ungaria, calitate mai slaba. Cautati cu fluture argintiu metalic, sunt mai bune. Stima
                Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de CornelTT Vezi post
                  Dl George varianta cu fluture de plastic este cea mai aiurea, din cate stiu făcute in Ungaria, calitate mai slaba. Cautati cu fluture argintiu metalic, sunt mai bune. Stima
                  Eu știam ca cel cu fluture negru de plastic e făcut în China iar cel cu fluture argintiu de forma ovala e făcut în Ungaria. E totuși un lemn low cost așa încât nu cred ca versiunea face mare diferență. Versiune japoneza nu am văzut la lemnul acesta așa încât bafta la cumpărături.
                  Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de adishorul Vezi post
                    Eu știam ca cel cu fluture negru de plastic e făcut în China iar cel cu fluture argintiu de forma ovala e făcut în Ungaria. E totuși un lemn low cost așa încât nu cred ca versiunea face mare diferență. Versiune japoneza nu am văzut la lemnul acesta așa încât bafta la cumpărături.
                    Multumesc pt raspunsuri! Stiu ca e un lemn ieftin, dar am un priten care are un astfel de lemn si este foarte bun, extrem de controlabil, ideal pt topspin, viteza suficienta cu fete mai ofensive, simti ca poti face orice cu acest lemn (poate nu sunt toate la fel, asa cum la marea majoritate difera un lemn de altul...) Mai am doua fete in plus, asa ca vreau sa le pun pe un all-wood mai ieftin : TB all+, Primorac, YEO...

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de adishorul Vezi post
                      Eu știam ca cel cu fluture negru de plastic e făcut în China iar cel cu fluture argintiu de forma ovala e făcut în Ungaria. E totuși un lemn low cost așa încât nu cred ca versiunea face mare diferență. Versiune japoneza nu am văzut la lemnul acesta așa încât bafta la cumpărături.


                      Adi, sunt facute in Ungaria cele 2 variante.... si sunt originale, si foarte bune la joc.....

                      sa vad ce mai am cu fluture negru....

                      Comentariu


                      • #12
                        Valabil!

                        Comentariu


                        • #13
                          valabil!

                          Comentariu


                          • #14
                            Salut!Am un Force pro black ed aproape nou fără lovituri 93gr mâner st la 150lei

                            Comentariu


                            • #15
                              George suna-l pe domnul levi si roagal sa iti faureasca o minune ca aceasta exact si o sa ramii profund impresionat, nu arunca banii pe diferite branduri ca nu merita,

                              image hosting site

                              - - - Actualizat - - -

                              Si daca urmaresti "solzii" de pe furnirul exterior aduce a furniruri butterfly pe vremea fluturilor negri



                              - - - Actualizat - - -

                              Lemnul are in simnt extraordinar si consider ca se poate juca lejer in amatur cu el la orice grupa de nivel.
                              FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                              Comentariu


                              • #16
                                Poti incerca de la mine (gratis) un Levi all+(jucat 1h) si un triple carbon de la Tibhar.
                                Numai bine!

                                Comentariu


                                • #17
                                  Ce cauti tu e la mine, se odihneste in cutie...DHS Hurricane King, un allwood facut dupa reteta vechilor Stiga !
                                  TRUST NO ONE !

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de eres01 Vezi post
                                    George suna-l pe domnul levi si roagal sa iti faureasca o minune ca aceasta exact si o sa ramii profund impresionat, nu arunca banii pe diferite branduri ca nu merita,

                                    image hosting site

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Si daca urmaresti "solzii" de pe furnirul exterior aduce a furniruri butterfly pe vremea fluturilor negri



                                    - - - Actualizat - - -

                                    Lemnul are in simnt extraordinar si consider ca se poate juca lejer in amatur cu el la orice grupa de nivel.
                                    Multumesc Eres, te sun sa-mi spui reteta?! Vorbim!

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Merci Dan! Caut ceva mai ieftin, am mai facut cateva investitii de curand...

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Postat în original de danmihai Vezi post
                                    Ce cauti tu e la mine, se odihneste in cutie...DHS Hurricane King, un allwood facut dupa reteta vechilor Stiga !
                                    Merci Dan! Caut ceva mai ieftin, am mai facut cateva investitii de curand...

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Vorbim dl Doru, poate ne vedem la sala si le probez! Stima!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Buna, daca te mai intereseaza am un Tibhar Samsonov Pure Wood nout., Incercat 6 antrenamente...detalii 0744550884...merci

                                      Comentariu

                                      Procesare...
                                      X