Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Va rog nu ignorati

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Va rog nu ignorati

    Buna ziua numele meu este Iancu Nicusor fac acest anunt pentru toate persoanele doritoare.Apelez la aceasta cale pentru ca este ultima speranta de a imi ajuta varul . Acesta a avut accident in acest sport minunat in parcul tineretului la mesele de tenis cand acesta juca tenis de masă . Din pacate o miscare brusca pe care a facut o el a avut de suferit o ruptură de rotula sau ceva anume,căz?nd în genunchi foarte tare . Acum are nevoie de operatie care aceasta costa 2000 lei eu lam ajutat cu 900 lei poate cineva din familia lui va auzi si il va ajuta dar nu este sigur . Fac acest anunt catre totii doritori care vor sa doneze cat vor . Imi cer scuze pentru anunt. Cont iban RO90INGB0000999906115335 nume Iancu Nicusor - Marius. Va multumesc pentru amabilitate

  • #2
    E de remarcat intentia ta, chiar daca nu prea stii exact de ce sufera.
    Ultima editare de sinoboll; 26.iul.2016, 22:59.

    Comentariu


    • #3
      Cum adică : ,,Poate cineva din familia lui va auzi dar nu este sigur''.
      Tare ciudat.
      Poate poate....

      Comentariu


      • #4
        Dacă povestea asta e adevărată, eu sper ca vărul să termine toată această experientză cu genunchiul sănătos. Cu sau fără ajutorul lui Gigi Becali. Vă rog să scuzatzi gluma.


        ...Din păcate, din stilul și forma "scrierii" eu prea am așa un sentiment că e cam trasă de păr povestea.
        ?n plus, eu ca administrator de forum n-aș fi permis asemenea postare. Să fiu iertat dacă judec "la prima impresie", dar eu aș propune să fie șterasă imediat.
        Poate m?ine ne trezim cu Ghitză din "Moara cu noroc" a lui Slavici că ne scrie, profund întristat, cum că i-ar fi furat Lică Sămădaul un cal din ogradă. Și, pentru că el iubește "acest sport minunat", s-a g?ndit că poate îl ajută niscai amaturiști. Dacă nu chiar cu un cal, măcar cu vreo 2 găini....


        .........vă rog nu ignoratzi...... (???)

        Comentariu


        • #5
          Credeti ce doriti oricum sau mai str?ns bani nu va obliga nimeni

          Comentariu


          • #6
            Cred ca noi 2 ne cunoastem, spune-mi si mie mai exact cine este baiatul cu problema la genunchi ???
            Dubioasa aceasta cerere !!!! Sa-mi fie cu iertare

            Comentariu

            Procesare...
            X