Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand fete sh !

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Dom' Mihai,

    Cu Primorac-ul...
    Ca tot ii postezi 'mata anuntul altuia, roaga-l pe respectivul sa-ti trimita 'matale, ca sa ne postezi noua , niste poze clare, adica frontale (sau de deasupra ) si, mai ales, dupa cum m-am consultat si cu altii, cu mai multa minte de pe aici, una la "ora 11" si stii 'matale ce vreau sa spun (sa spunem). Asta daca tot e sa faci bine la altu', dupa cum vrei 'mata!

    Sanatate sa ai!
    Ultima editare de sinoboll; 04.dec.2016, 18:10.

    Comentariu


    • #27
      Lemnul a fost cumparat de la mimusrem...acest user nu are nevoie de nici o prezentare suplimentara !! Atat proprietarul cat si cel de la care a cumparat, sunt Openisti cu state vechi in domeniu ! Eu zic sa le acordam ceva credit...lemnul este foarte bun ! Iar pretul este de exceptie...
      TRUST NO ONE !

      Comentariu


      • #28
        Ce rog eu (si altii...) si ce intelegi 'matale...
        Poate fi cumparat si de la TTshop, conteaza cum arata in prezent. Am plecat de la premiza ca ati adus in atentie un lemn, ceea ce inseamna, dupa parerea mea, si niste minime obligatii, cel putin de prezentare/ promovare, in logica sa stie omul pe ce ar da banii.
        In fine, eu zic PAS si renunt la orice dialog cu 'matale, cel putin pe tema aceasta.

        Sanatate sa avem!
        Ultima editare de sinoboll; 04.dec.2016, 18:09.

        Comentariu


        • #29
          Exista un link de prezentare al acestui lemn in anuntul de vanzare...daca doriti o expozitie la dvs acasa, sunt pregatit sa va fac o vizita ! Rugamintea mea e sa puneti niste bere la rece si ceva vodka in congelator ( prietenii stiu de ce ! )...pentru un posibil cumparator, imi dau camasa de pe mine !
          TRUST NO ONE !

          Comentariu


          • #30
            Ceva poze cu cămașa de pe dvs.,un preț va rog și dacă aveți ceva timp și niște poze cât de mai sus posibile.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • #31
              Dom'doctor, seriozitatea matale e mai presus de orice dubii ! E gratis pentru domnia voastra !

              - - - Actualizat - - -

              Primoracul vandut ! Multumesc !
              TRUST NO ONE !

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de danmihai Vezi post
                Exista un link de prezentare al acestui lemn in anuntul de vanzare...daca doriti o expozitie la dvs acasa, sunt pregatit sa va fac o vizita ! Rugamintea mea e sa puneti niste bere la rece si ceva vodka in congelator ( prietenii stiu de ce ! )...pentru un posibil cumparator, imi dau camasa de pe mine !
                E clar!

                Comentariu

                Procesare...
                X