Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar lemn Stiga

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar lemn Stiga

    Cumpar lem Stiga Infinity VPS V Diamond Touch miner drept. Oferte doar in MP.

  • #2
    Valabil

    Comentariu


    • #3
      Mai gandeste-te! Dupa fiecare deslipire a fetelor lemnul se aschiaza. Sub stratul de limba e un fel de brad sfaramicios.
      Lemn:Xiom Zeta
      Fete:MX-P

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de gelcu Vezi post
        Mai gandeste-te! Dupa fiecare deslipire a fetelor lemnul se aschiaza. Sub stratul de limba e un fel de brad sfaramicios.
        Nu este chiar asa; intr-adevar nu e cel mai "inchegat" lemn dar nu se distruge cand dezlipesti fetele. Eu am unul de aproape 2 ani si l-am testat cu multe fete fara sa se aschieze. Acum poate mai tine si de noroc si poate ca pentru siguranta se poate sa ii dai un strat fin de lac.

        Spor

        Comentariu


        • #5
          Brad, molid...tot aia e ! Dar ca sa respectam adevarul istoric de la Pintea incoace, e molid.
          TRUST NO ONE !

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de vladc Vezi post
            Nu este chiar asa; intr-adevar nu e cel mai "inchegat" lemn dar nu se distruge cand dezlipesti fetele. Eu am unul de aproape 2 ani si l-am testat cu multe fete fara sa se aschieze. Acum poate mai tine si de noroc si poate ca pentru siguranta se poate sa ii dai un strat fin de lac.

            Spor
            Posibil sa fi fost al meu mai nasol...
            Lemn:Xiom Zeta
            Fete:MX-P

            Comentariu

            Procesare...
            X