Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cumpar lemn Joola sau Darker second hand

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • cumpar lemn Joola sau Darker second hand

    Salutare si La Multi Ani!

    Sunt interesat de urmatoarele lemne in stare buna / f buna de preferinta cu maner ST, greutate aprox 85 grame.

    Joola TPE Feeling
    Darker 7p2A
    OSP Virtuoso Off-
    Victas Fire Fall FC
    BUTTERFLY HADRAW SK

    NU sunt interesat de alte lemne sau fete.
    Astept de la eventualele oferte sa contina o poza cu lemnul si un pret,

    Va multumesc!
    Ultima editare de horia_b; 03.feb.2017, 02:02.

  • #2
    joola tpe natura ca nou,doar incercat,fara lovituri.E prea rapid pt mine.Off 7 straturi.

    Comentariu


    • #3
      Salut, nature e o clona de clipper / sk7. Eu as vrea ceva cu hinoki outer ply si kiri core eventual.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de horia_b Vezi post
        Salut, nature e o clona de clipper / sk7. Eu as vrea ceva cu hinoki outer ply si kiri core eventual.
        Am avut Joola TPE Nature. Nu este clona de Clipper si nu seamana deloc cu Clipper. are strat de suprafata white limba care este un furnir foarte scump... la fel de scump ca si yelow anigree sau printre cele mai scumpe furniruri. Joola TPE Nature este un lemn exclusiv pt. topspin european. Nu stiu ce fel de maner are al dlui. Reveneala dar cele cu maner modelul vechi sunt foarte bune.
        blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

        Comentariu


        • #5
          andro

          Postat în original de gpopescu Vezi post
          Am avut Joola TPE Nature. Nu este clona de Clipper si nu seamana deloc cu Clipper. are strat de suprafata white limba care este un furnir foarte scump... la fel de scump ca si yelow anigree sau printre cele mai scumpe furniruri. Joola TPE Nature este un lemn exclusiv pt. topspin european. Nu stiu ce fel de maner are al dlui. Reveneala dar cele cu maner modelul vechi sunt foarte bune.
          Andro temper tech all+ ,mai mult un off- 5straturi de hinochi ,control maxim

          Comentariu


          • #6
            multumesc pentru oferte si explicatii dar nu sunt interesat decat de ce am scris in primul post.

            Comentariu


            • #7
              Cele 3 lemne Joola le am in trusa de teste.Care momentan este la Sibiu dar se plimba prin tara pe la Cluburile partenere si se pot testa diferite lemne si fete.In luna Februarie intre 5.02 si 11.02 se v-a afla la Sibiu la Tabara Aria-Emi-tt.Pt mai multe detalii ma poti contacta pe MP.

              EMI

              Comentariu


              • #8
                Oh, asa da, emi, multumesc frumos, in sfarsit ceva on topic! Pare o ocazie foarte buna sa-mi vizitez si neamurile de la Sibiu...sper sa pot ajunge.

                Comentariu


                • #9
                  si darker

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X