Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar mese

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar mese

    Salutare tuturor,

    Am un prieten care este interesat de achizitionarea unor mese de tenis, el neavand cont pe forum m-a rugat sa postez acest anunt. In principiu este interesat de 12-13 bucati, noi sau SH (in stare cat mai buna), Donic Waldner Classic 25 sau echivalente.

    Ofertele trebuie sa contina pretul pe bucata sau total, modalitatea de plata (daca se accepta si in rate sau doar cash/virament bancar), disponibilitatea de stoc si modalitatea de transport.

    Putem sa discutam aici pe topic, in privat sau ma puteti contacta la numerele de telefon 0730 036 364 sau 0729 983 041.

    Multumesc anticipat.
    Ultima editare de Bogdan V; 12.ian.2017, 19:03.

  • #2
    Postat în original de Bogdan V Vezi post
    Salutare tuturor,

    Am un prieten care este interesat de achizitionarea unor mese de tenis, el neavand cont pe forum m-a rugat sa postez acest anunt. In principiu este interesat de 12-13 bucati, noi sau SH (in stare cat mai buna), Donic Waldner Classic 25 sau echivalente.

    Ofertele trebuie sa contina pretul pe bucata sau total, modalitatea de plata (daca se accepta si in rate sau doar cash/virament bancar), disponibilitatea de stoc si modalitatea de transport.

    Putem sa discutam aici pe topic, in privat sau ma puteti contacta la numerele de telefon 0730 036 369 sau 0729 983 041.

    Multumesc anticipat.
    Singurul care te poate rezolva la nivelul enuntat de tine e Dumitru Beltechi userul Zosmin1. (Inclusiv transport)mese JOOLA


    Trimis de pe al meu SM-G388F folosind Tapatalk
    LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

    Comentariu

    Procesare...
    X