Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemn Xiom ALLROUND S (ALL)

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Lemn Xiom ALLROUND S (ALL)

    Valabil postul #8

    - Fatza Xiom Omega IV Pro - neagra (doar probata, cumparata ieri, 02-02-2017) - 135 roni - vanduta
    - Lemn Xiom ALLROUND S (ALL) - jucat de cateva ori, putin atins intr-o parte - 120 roni
    - Lemn LKT Instinct+ - putin jucat, se prezinta intr-o stare foarte buna - 30 roni - vandut

    prefer predare personala in București, vreau ca cel care cumpara sa poata verifica/proba inainte

    voi pune si poze curand
    Ultima editare de mareurs; 11.apr.2017, 15:23.

  • #2
    Vreau eu LKT Instinct+.
    Și un schimb dacă vă interesează lemnul dvs. Xiom ALLROUND S cu un lemn Tibhar Inferno al meu.
    Ultima editare de remy; 03.feb.2017, 13:21.

    Comentariu


    • #3
      Buna ziua,

      LKT-ul tocmai l-am dat in București
      Xiom-ul as vrea sa-l vand, strang bani pentru un donic Crest, am jucat cu el si mi-a placut foarte mult

      ---------- Post added 03.02.2017 at 14:18 ----------

      Xiom Omega IV Pro vanduta

      Comentariu


      • #4
        Ok.Spor la vânzare.
        Numai bine.

        Comentariu


        • #5
          adaugat si poze cu lemnul.

          Comentariu


          • #6
            Doar lemnul il mai am la vanzare.
            As fi interesat de un schimb cu yasaka silver all wood sau donic crest + diferenta din partea mea

            Comentariu


            • #7
              Am lipit pe lemn o fața rosie Andro Impuls, burete 1.5 mm- stare foarte buna;
              - o fața neagra lkt rapid soft - stare buna;

              Paleta e destul de inceata si cu un control foarte bun, potrivita mai mult pentru incepatori.

              Daca e cineva interesat - 200 roni tot setup-ul, cu proba inainte in București

              tel: 0767 766 589

              Comentariu


              • #8
                - Lemn Xiom ALLROUND S (ALL) - jucat de cateva ori, putin atins intr-o parte (se poate vedea in pozele din postul #5) - 110 roni
                - fața rosie Andro Impuls, burete 1.5 mm- stare foarte buna - 50 roni;
                - fața rosie Xiom Vega Europe DF - stare foarte buna, jucata de cateva ori - 90 roni
                - fața neagra lkt rapid soft - stare buna - 20 roni;

                Acum am lipite pe lemn fața rosie Xiom si lkt-ul. Fatza rosie este o idee mai mica decat lemnul, dar nu sunt probleme la joc.
                Daca doreste cineva aceasta combinatie - 190 roni.

                - - - Actualizat - - -

                am incarcat aici poze: https://postimg.cc/gallery/1i7hoxdc2/

                Comentariu

                Procesare...
                X