Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar sandwich pana in 60 de lei

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar sandwich pana in 60 de lei

    As dori sa cumpar un sandwich pana in 60 de lei, pe preferat ar fi sa fie unul cu care sa se poata ataca usor, un Yasaka Rakza PO daca ar avea cineva si ar fi dispus sa il vanda il rog să mă contacteze

  • #2
    Uitati aici, am trei sandwich-uri de vanzare: http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-21-Huricane-3
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

    Comentariu


    • #3
      Am sandwichuri chinezesti 802 daca va interesează

      Trimis de pe al meu SM-G903F folosind Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        60 de lei transportul inclus

        Trimis de pe al meu SM-G903F folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          m-ar interesa unul cu care se poate ataca usor, de aceea as vrea un Rakza PO

          Comentariu


          • #6
            Rakza PO e destul de slabutz .... pentru atac e mai recomandabil un butterfly Raystorm .... am unul negru jucat foarte putin dar nu se incadreaza la bugetul tau

            Comentariu


            • #7
              https://www.ttmall.ro/collections/fe...ip-ritc-802-40

              Cea mai buna fata calitate pret, se poate si ataca cu ea.
              FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

              Comentariu


              • #8
                am eu o rakza po neagra 2.0 dimensiuni 155/148 beretul este ciupit in unele locuri la 40 ron .sall

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de faurlaurentiu Vezi post
                  am eu o rakza po neagra 2.0 dimensiuni 155/148 beretul este ciupit in unele locuri la 40 ron .sall
                  Oare poti sa imi trimiti niste poze ?

                  Comentariu


                  • #10
                    o adresa de mail sa-mi lasi si iti trimit poze . Sa sti ca rakza po este o fata foarte buna eu am testat cam toate sandwichurile care sunt pe piata , prinde efect ,dai topspin usor, incurca suficient adversarul ,de rever e f.buna.0721245272 este nr. meu de tel am mai multe sandwichuri de vanzare .sall
                    Ultima editare de faurlaurentiu; 03.apr.2017, 13:31.

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X