Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce sa pun pe forhand? Burete mai gros sau mai subtire?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ce sa pun pe forhand? Burete mai gros sau mai subtire?

    Oare la joc se simte diferenta mare intre un burete de 2.00mm si unul MAX de 2.2 ? Ma refer la fete Yasaka Mark V30 fara speed glue.
    Mi-am gasit in sfarsit fetele pe care mi le-am dorit dar neagra-max si rosie-2.00.
    Baiu'-i ca eu am mai multa siguranta si joc mai agresiv pe rever: joc mai mult push taiat, block activ, si drive.
    Pe forehand un push mai putin taiat, drive si topspin loop, pe care de multe ori il dau afara, mai degraba decat in fileu.
    Pana acum am avut un setup mai OFF, iar acum vreau sa lipesc fetele sus-amintite pe un Andro C Suss Kinetic Hinoki ALL+.
    Va rog sa ma sfatuiti: care sa o folosesc ptr. forehand si care ptr. rever? Eu as fi preferat sa fie la fel grosimea, dar...
    Va multumesc
    Lemn: Xiom Solo
    FH: Joola Rhyzm-P
    BH: Joola Maxxx-P

  • #2
    Re: Intrebare - burete

    joaca cum ai jucat pana acum cu max pe rever
    daca zici ca ataci mai bine cu reveru
    Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
    Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

    Comentariu


    • #3
      Re: Intrebare - burete

      Hotaraste-te si hai sa-ti lipesc fetele
      TENERGY // LIN Gaoyuan // TENERGY
      TENERGY // VISCARIA // TENERGY

      Comentariu


      • #4
        Re: Intrebare - burete

        Pune max pe fh si cea de 2mm pe bh.Mai rar ca cineva sa aiba bh-ul mai bun ca fh-ul !
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          Re: Intrebare - burete

          Poti sa joci cu negru pe FH daca simti nevoia.
          Lemn- Bty Viscaria
          FH - TENERGY 05
          BH - TENERGY 80

          Comentariu

          Procesare...
          X