Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Față lisă neagră

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Față lisă neagră

    Cumpăr față lisă neagră tăiată mare(160/160 min.),de atac.Nu am o preferință

  • #2
    In ce buget vrei sa te incadrezi?
    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

    Comentariu


    • #3
      O fata neagra yasaka, patrata, te-ar coafa?
      un singur lemn DEF
      zeci de fețe diverse

      Comentariu


      • #4
        - - - Actualizat - - -

        Postat în original de eres01 Vezi post
        In ce buget vrei sa te incadrezi?
        Cam 70 lei

        Comentariu


        • #5
          Am o stiga calibra lt sound 155/163 gr 2 mm, daca te intereseaza trimite-mi nr de tel si iti pun poze pe whatsup
          FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

          Comentariu


          • #6
            Este prea lentă...

            Comentariu


            • #7
              Ok daca tu zici
              FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

              Comentariu


              • #8
                Noa, ce ai prefera? O 729 sau 999T?
                un singur lemn DEF
                zeci de fețe diverse

                Comentariu


                • #9
                  Colegu nu auzi ca e lenta stiga calibra lt sound? Ii dai si mai lente
                  FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de eres01 Vezi post
                    Am o stiga calibra lt sound 155/163 gr 2 mm, daca te intereseaza trimite-mi nr de tel si iti pun poze pe whatsup
                    profita de varianta asta ca este buna si este pret bun,,, ,,,daca vrei sa fie mai rapida Paleta ia un smirghel si mai ia din lemn ca si asa este mare si grea....


                    mai rapida la Anul la banii tai,,,, la cat de mare vrei tu trebuie sa fie noua,,,,, si sarac si cu pretentiii,,,
                    Ultima editare de leo33; 12.sep.2017, 10:11.

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X