Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn andro csv off+ nou

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemn andro csv off+ nou

    Vand lemn andro csv off+ nou, la cutie, 82 gr, pret 145 lei. Tel. 0736890335
    SAU SCHIMB CU LEMN NOU OFF, OFF-

    - - - Actualizat - - -

    Valabil.
    Ultima editare de iunyan; 27.oct.2017, 10:32.

  • #2


    - - - Actualizat - - -

    Comentariu


    • #3
      Dacă te intereseaza un schimb cu un Donic Epox echipat cu fețe Xiom Vega Asia, ma poti contacta la telefon 0728292509.
      R45 / Andro Ligna CI Off / R47
      "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

      Comentariu


      • #4
        Daca mi-ai spus ca ai un Donic Epox, e ca si cum mi-ai fi spus ca ai si tu un lemn. Donic asta Epox este de foarte multe feluri: Offensive, Topspeed, Control, Carbotec, Powerallround, Carbon, Power Carbon etc. In alta ordine de idei nu ma intereseaza echiparea lemnului pt ca sunt prea sarac sa cumpar lucruri proaste, adica fete vechi. Folosesc numai fete noi. Nu vreau sa fiu rautacios, dar asa cum scrie in anunt, ma intereseaza sa vand lemnul sau sa-l schimb. Nu am mentionat nimic despre fete.

        Comentariu


        • #5
          Este un Epox Topspeed, cu fețe aproape noi, folosit la cateva antrenamente.
          R45 / Andro Ligna CI Off / R47
          "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

          Comentariu


          • #6
            Da, este un lemn rigid, fara prea mult control. Nu vreau sa scap de dreq si sa dau de tac-su Este mai rapid decat al meu. Tocmai de aceea vreau sa scap si eu de al meu. Pt ca este prea rapid. Imi pare rau, dar nu ma incanta acest schimb. Iar fetele, nu ma intereseaza, asa cum ti-am spus.

            Comentariu


            • #7
              OK, nici o problemă. Ma interesa lemnul tau, dar numai la schimb. Setup-ul meu face cel putin 250 RON, asa ca ieseai in caștig.
              R45 / Andro Ligna CI Off / R47
              "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

              Comentariu


              • #8
                Este greu sa comunici cand citesti numai ce scrii tu si nu te intereseaza nimic din ce-si doreste partenerul de chat. In plus, cu chestii din astea de clasa a doua cu "ieseai in castig", chiar insulti inteligenta unui copil. Nu sunt in masura sa dau sfaturi nimanui, dar in viata este bine sa fii putin mai atent la detalii. Sa auzim numai de bine!

                - - - Actualizat - - -

                Retras de la vanzare.

                Comentariu

                Procesare...
                X