Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Scoasă de la vânzare

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Scoasă de la vânzare

    Se vinde lemn primorac of- e aproape nou made în japan cu fețe tenergy 05 și xiom vega pro : 250 lei nu este negociabil paleta e a userului Cibotariu Bogdan 0740697281








    Ultima editare de Bubucrys; 24.dec.2017, 23:45.
    Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
    fh tenergy 05
    bh rakza 7 soft

  • #2
    Imi prezint scuzele pentru interventie. Mi-au trecut prin mana cateva lemne Butterfly si consider ca acest lemn nu este original. Are cumva si cutia originala cu seria? Poate gresesc eu insa sigla nu pare a semana cu una originala.
    Iata un alt fake http://ooakforum.com/viewtopic.php?p...4210dd#p285224
    si iata un original
    https://www.google.ro/imgres?imgurl=...act=mrc&uact=8

    Eu zic ca lemnul din imagine este fake (sigla e aproape identica cu celalalt fake de mai sus si nu prea seamna cu cea originala), lucru care ar trebui mentionat in anunt ca cei mai putini avizati sa stie ce cumpara.
    Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
    FH: Butterfly Dignics 05
    BH: Tibhar Grass D.TecS

    Comentariu


    • #3
      E un fake evident. Am inceput sa zambesc cand am vazut pozele. Eu plec de la premisa ca vanzatorul este de buna credinta si probabil nu cunoaste prea bine lemnele de la Butterfly.
      Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

      Comentariu


      • #4
        Lemnul numai e de vânzare, eu am lemne bune când vând, nu am știut despre lemnul asta nimic, l-am scos de la vânzare sănătate

        - - - Actualizat - - -

        Postat în original de CornelTT Vezi post
        E un fake evident. Am inceput sa zambesc cand am vazut pozele. Eu plec de la premisa ca vanzatorul este de buna credinta si probabil nu cunoaste prea bine lemnele de la Butterfly.
        Ai dreptate Cornel e clonă, nu am făcut-o cu intenție, sa ma cert cu cineva e bine când cineva te atenționează, o să-l anunț și pe băiat, merci
        Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
        fh tenergy 05
        bh rakza 7 soft

        Comentariu

        Procesare...
        X