Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fete Tenergy

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Fete Tenergy

    Vand fete tenergy 05 64 80 05FX in tipla
    Pret 230 lei BUCATA
    Ultima editare de Iosip Radu; 08.ian.2018, 16:26.

  • #2
    salut,
    de unde ai lemnele?
    intreb pentru ca s-ar putea sa fie fake-uri

    Comentariu


    • #3
      Daca nu esti sigur mai bine nu spui. Trebuie sa vii cu argumente.
      blade :TB ALC
      fh : joola rhyzm-P, 2.0
      bh : andro rasant grip, 2.0

      Comentariu


      • #4
        Voiam sa cumpar unul din lemnele ale carui poze au fost retrase imediat dupa ce am intrebat.. oare de ce?
        Motivele de indoiala ar fi: contul nou facut special pt vanzare, printul de proasta calitate de pe unul din lemnele retrase si numele lemnului scris complet gresit de vanzator.
        Inteleg ca nu mai sunt de actualitate? lucian75, aveti vreo informatie sigura legata de provenienta lor?

        Comentariu


        • #5
          Doar am vandut lemnele nu le am retras)))) serios?își ce am scris gresit ca nu inteleg?)

          Comentariu


          • #6
            Sa nu fie cu suparare, eu n-am vrut sa incep o ancheta, am cerut doar informatii legate de provenienta pt ca voiam sa cumpar unu din lemne si aveam dubii deoarece le dadeai asa ieftin fiind noi, nelipite.
            lucian75 mi-a cerut argumente si le-a primit.
            Ai scris "Iner Force Timo Boll ZLC" la un lemn care se cheama "Innerforce Layer ZLC". No comment.

            - - - Actualizat - - -

            Sa nu fie cu suparare, eu n-am vrut sa incep o ancheta, am cerut doar informatii legate de provenienta pt ca voiam sa cumpar unu din lemne si aveam dubii deoarece le dadeai asa ieftin fiind noi, nelipite.
            lucian75 mi-a cerut argumente si le-a primit.
            Ai scris "Iner Force Timo Boll ZLC" la un lemn care se cheama "Innerforce Layer ZLC". No comment.

            Comentariu

            Procesare...
            X