Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vand Tenergy 05 in stare f buna 100 lei

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND vand Tenergy 05 in stare f buna 100 lei

    Se vinde fata din imagine , tenergy 05 2.1 in stare f buna, inca agata foarte bine. A fost lipita o singura data pe lemn si este curatata de lipici. A fost foarte bine intretinuta, tot timpul curatata cu solutie revolution si niciodata stearsa cu mana transpirata sau de catre haine umede . Dupa fiecare meci , protejata cu folie adeziva . Denivelarea de la baza se datoreaza unei erori de pozitionare pe maner (buretele putin pozitionat peste maner) dar bineinteles nu influenteaza cu nimic caracteristicile sale .



















  • #2
    Sunt interesat de fata. tel:0721330039.

    Comentariu


    • #3
      Tenergy-ul a fost rezervat pana azi userului boib , urmand a-i fi trimisa azi asa cum ne-am inteles la telefon ieri insa azi nu a mai raspuns la mesajele mele, asa ca fata redevine disponibila .

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de brennekke Vezi post
        Tenergy-ul a fost rezervat pana azi userului boib , urmand a-i fi trimisa azi asa cum ne-am inteles la telefon ieri insa azi nu a mai raspuns la mesajele mele, asa ca fata redevine disponibila .
        Poate nu are acces la net, da-i un telefon 👍
        Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de adishorul Vezi post
          Poate nu are acces la net, da-i un telefon 👍
          bineinteles ca i-am dat mesaje pe telefon , asa cum ne-am inteles.

          Comentariu


          • #6
            Salut. Sunt interesat. Presupun ca este posibila livrarea prin curier suportat de mine, desigur. Ai putea sa imi spui dimensiunile fetei? Ce vechime are? Cam cat ai jucat cu ea?

            Comentariu


            • #7
              Fata are dimensiuni aproximativ 153/152. Este a unui amic de antrenament , o are de anul trecut , jucat in medie cam de doua ori pe săptăm?na și este fata de backhand , el joaca combinat cu un anti-spin și pe aceea o folosește mai mult . A întreținut-o extrem de bine . Și da, bineînțeles ca se poate și prin curier rapid . îmi puteți scrie la 0765154577. Mulțumesc !

              Comentariu


              • #8
                Tenergy-ul a ajuns la D-l Mircea Contiu. Sa o foloseasca cu mare placere . Topicul poate fi inchis, multumesc pentru gazduire !

                Comentariu

                Procesare...
                X