Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

sfat ptr. maze passion OFF-

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • sfat ptr. maze passion OFF-

    As vrea sa stiu ce parere aveti despre lemnul Maze Passion OFF-, mai intai ca lemn si daca se preteaza sa pun pe el Tenergy 64 si 25? Am nevoie de un control mai bun, in prezent folosesc Photino OFF+ si fete Tenergy 64 (mult prea rapide ptr. mine). Multumesc
    Timo Boll Alc ST
    FH/BH: Tenergy 64 2.1 mm

  • #2
    Re: sfat ptr. maze passion OFF-

    Sa inteleg ca vei vinde lemnul b-fly Photino?VALENII-DE-MUNTE reprezinta un prilej foarte bun sa "scapi" de el.In caz afirmativ,poate afisezi si un pret?.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • #3
      Re: sfat ptr. maze passion OFF-

      Postat în original de blacksmart
      As vrea sa stiu ce parere aveti despre lemnul Maze Passion OFF-, mai intai ca lemn si daca se preteaza sa pun pe el Tenergy 64 si 25? Am nevoie de un control mai bun, in prezent folosesc Photino OFF+ si fete Tenergy 64 (mult prea rapide ptr. mine). Multumesc
      Are control bun si un sunet fain. Este OFF- si este destul de usoara, are aria de lovire mare, cu centrul de greutate bun. Eu am schimbat-o cu o paleta cu manerul un pic mai mic.
      LE- Am jucat cu ea cu fetele din semnatura (Tenergy 05 si Sriver G3FX) si merge foarte bine. Nu stiu de celelate.
      TsE

      Comentariu


      • #4
        Re: sfat ptr. maze passion OFF-

        Postat în original de TsE
        Postat în original de blacksmart
        As vrea sa stiu ce parere aveti despre lemnul Maze Passion OFF-, mai intai ca lemn si daca se preteaza sa pun pe el Tenergy 64 si 25? Am nevoie de un control mai bun, in prezent folosesc Photino OFF+ si fete Tenergy 64 (mult prea rapide ptr. mine). Multumesc
        Are control bun si un sunet fain. Este OFF- si este destul de usoara, are aria de lovire mare, cu centrul de greutate bun. Eu am schimbat-o cu o paleta cu manerul un pic mai mic.
        Multumesc de raspunsuri
        Timo Boll Alc ST
        FH/BH: Tenergy 64 2.1 mm

        Comentariu

        Procesare...
        X