Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concurs echipe turneu B

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Concurs echipe turneu B

    Exista asa ceva? Daca da, cand se organizeaza? cum se fac inscrieri? sau dublu? dar dublu mixt?

  • #2
    Nu te supara, poate o sa-ti para acid raspunsul meu...
    Tu asa obisnuiesti, sa intri pe un Forum si sa incepi cu intrebarile inainte de a arunca un ochi pe ce s-a scris pana atunci?
    Daca ar fi cineva angajat special ca sa raspunda nou venitilor, poate ar fi de iertat intrebarea ta. Daca nu vezi din prima acel topic, exista si functia Search care te poate ajuta.

    Stiu, vei spune ca decat sa te mustruluiesc atat, mai bine iti dadeam un raspuns concret. Ei bine, NU! Pentru ca altfel, toti nou venitii vor proceda la fel si nu sta nimeni s-o ia de la capat cu fiecare!!!
    Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
    FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
    BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

    Comentariu


    • #3
      Corect, ai dreptate, my mistake, dar...

      nu am gasit, din ce am citit reiese ca, organizarile de concurs (sau intalnirile membrilor) sunt de genul: hei aveti chef? hai s-o facem... sau nu!

      Asadar, personal, n-am mai jucat de muuuult timp, am un mare chef de joc mai ales de cand am descoperit (pur din intamplare) ca exista totusi posibilitatea sa ma mai simt ca la 15 ani (concursuri, emotii, s.a.m.d), deci astept, umil, cu nerabdare niscaiva intalniri pentru acumulare de puncte.

      Oricum, no ofence, multumesc mult

      Comentariu


      • #4
        Asta e altceva!
        Daca vii sambata si duminica la IDM, vei gasi cu siguranta cu cine sa joci. In general, ne strangem la mesele din partea dreapta a clubului, cum intri.
        Dar trebuie sa te scoli cam de dimineata. De vreo luna, la ora 9:00, cand se deschide clubul, nu mai gasesti nici o masa libera.
        Am ajuns ca pe vremea lui 'Nea Ceasca, cand se facea coada de cu seara la butelii sau la lapte. Acum se face la mesele de tenis.
        Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
        FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
        BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

        Comentariu


        • #5
          Re: Concurs echipe turneu B

          Postat în original de bogdanel
          Exista asa ceva? Daca da, cand se organizeaza? cum se fac inscrieri? sau dublu? dar dublu mixt?
          Ca sa existe oferta trebuie ca sa fie cerere. Deci in momentul in care va exista cerere de turnee B pe echipe, dublu etc. va exista si oferta de turnee. Pana acum sigur este un turneu A pe echipe si dublu. In functie si de posibilitatile organizatorice se vor crea facilitati pentru acest tip de intreceri, dar deocamdata raspunsul este NU.

          Incercam cu titlu experimental la turneul B de la Alesd sa introducem si meciuri demonstrative pe echipe si apoi vom trai, vom juca si vom vedea.

          Comentariu


          • #6
            As vrea sa vin si eu sambata.

            Comentariu

            Procesare...
            X