Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TIBHAR GRASS ULTRA - bun pentru aparare?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TIBHAR GRASS ULTRA - bun pentru aparare?

    Un sfat va rogentru un amator, care joaca in aparare cu mingi taiate ,o paleta TIBHAR -GRASS ULTRA este o alegere satisfacatoare?Nu am joc de atac deoarece viteza mea de executie este relativ modesta!lipsa gena...

  • #2
    Re: TIBHAR GRASS ULTRA-O INTREBARE

    Iti pot recomanda o iarba super criminala, Xiom Guillotine, de la domnul tibi aici pe forum.

    Comentariu


    • #3
      Re: TIBHAR GRASS ULTRA-O INTREBARE

      Eu joc cu această fa?? de la început. De?i am testat ?i altele,deocamdat? Grass Ultra de 0,5 mm. este prima dragoste de care m? voi desp?r?i foarte greu.?i-o recomand cu drag,p?rerea mea e că Tibhar are cele mai bune fe?e defensive (legale,înc? aprobate ITTF),fie ele ierburi sau nu.S? fi atent ?ns? pe ce lemn lipe?ti grass-ul,conteaz?.Mie personal îmi place echilibrul între efect ?i control,ba chiar reu?esc uneori topspin cu aceasta fa??.Mai multe impresii pe mp.
      lemn Dr. Neubauer Barricade DEF
      FH Donic Slice 1.5 mm
      BH TT Master Insider 0.6 mm

      Comentariu


      • #4
        Re: TIBHAR GRASS ULTRA-O INTREBARE

        Personal am testat majoritatea fetelor de aparare clasica. Dupa parerea mea cea mai ''echilibrata'' mi se pare Feint Long II. Totusi unii dintre jucatorii de top folosesc si o varianta de la Tsp(pe care o am in teste).Restul este Can-Can!

        Comentariu

        Procesare...
        X