Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce inseamna EJ ?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ce inseamna EJ ?

    Legat de tenisul de masa...mi-am dat pana acuma seama ca are o semnificatie in legatura cu echipamentul de TT...dar relativ la definitiile pe care le-am gasit pe "Goagal" parca nu se leaga...care este... :P
    As dori daca se poate sa ma lamureasca si pe mine cineva ce inseamna acest termen "EJ" (parca vazusem pe undeva ca VISCO folosise la un moment dat termenul, deci mai mult spre dansul e indreptat topicul )
    PS : nu ma puneti sa dau search pe forum la "EJ" pentru ca nu merge...am incercat
    --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
    --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

  • #2
    Re: Ce inseamna EJ ?

    http://tabletennis.about.com/od/equi...mentjunkie.htm
    Hurricane III (by Nittaku)
    Jun Mizutani ZLC
    Nittaku Hammond Z2

    Comentariu


    • #3
      Re: Ce inseamna EJ ?

      So... Are you a EJ, Alex ? :P
      Blade: none
      FH: none
      BH: none

      Comentariu


      • #4
        Re: Ce inseamna EJ ?

        "Equipment Junkie". Nelinistitii. Cei care cauta in permanenta idealul care nu exista. Cei care au avut de multe ori in mana echipamentul care li se potriveste cel mai bine dar au privit pe deasupra lui, catre promisiunile "Fetei Morgana". Cei care cred mai mult decat trebuie in deviza, "se poate si mai bine", cand vine vorba de echipament. Cei care au avut probabil, prea putine jucarii cand au fost mici. Forumul e plin de noi
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu


        • #5
          Re: Ce inseamna EJ ?

          ok, m-am lamurit...mersi mult VISCO si valentinm
          (at)Cristi : nu, nu sunt un EJ :P (tocmai de aceea am preferat sa testez lemnul tau inainte sa il comand )
          PS : VISCO, am vazut ca pe-aici schimba lumea echipamentul mai ceva ca pe sosete...personal nu cred ca e tocmai un lucru bun, dar momentan nu voi spune mai mult...
          --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
          --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

          Comentariu


          • #6
            Re: Ce inseamna EJ ?

            Postat în original de VISCO
            "Equipment Junkie". Nelinistitii. Cei care cauta in permanenta idealul care nu exista. Cei care au avut de multe ori in mana echipamentul care li se potriveste cel mai bine dar au privit pe deasupra lui, catre promisiunile "Fetei Morgana". Cei care cred mai mult decat trebuie in deviza, "se poate si mai bine", cand vine vorba de echipament. Cei care au avut probabil, prea putine jucarii cand au fost mici. Forumul e plin de noi
            Mda, marturisesc
            Blade DHS PG 2
            FH: DHS Hurricane 3
            BH: Stiga Airoc Astro M

            Comentariu


            • #7
              Re: Ce inseamna EJ ?

              He he... Lasa-i sa schimbe. De ce nu ? Asa mai aflam si noi una alta. Oricum, tine nu doar de vrut aici, ci si de putut si apoi mai ales sa-l si folosesti, adica timp si loc sa joci. Eu multumesc ca am putut sa-mi iau o paleta a mea si ca ma tin picioarele si buzunarul sa incep sa fac miscare.
              (at)kobalt - a venit paleta ? wow... o sa ma vad in oglinda )
              Blade: none
              FH: none
              BH: none

              Comentariu


              • #8
                Re: Ce inseamna EJ ?

                inca n-a venit...abia pe marti
                PS : n-o sa fie chiar in oglinda pentru ca o sa difere fetele...sa vezi ce te incing
                --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
                --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

                Comentariu


                • #9
                  Re: Ce inseamna EJ ?

                  mmm... iti iei baracudele ? cat despre incins... abia acum mi-a trecut durerea de picioare hai, marti ne vedem iar. poate ai si lemnul cel nou.
                  Blade: none
                  FH: none
                  BH: none

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Ce inseamna EJ ?

                    Incerc si eu o definitie: EJ este acela care isi cumpara o biblioteca noua, mare, frumoasa si ii spune "lemnoteca". Apoi, da jos cartile din biblioteca veche si pune in loc fetele patrate cumparate saptamana trecuta )
                    Blog de tenis de masă

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Ce inseamna EJ ?

                      Postat în original de VISCO
                      "Equipment Junkie". Nelinistitii. Cei care cauta in permanenta idealul care nu exista. Cei care au avut de multe ori in mana echipamentul care li se potriveste cel mai bine dar au privit pe deasupra lui, catre promisiunile "Fetei Morgana". Cei care cred mai mult decat trebuie in deviza, "se poate si mai bine", cand vine vorba de echipament. Cei care au avut probabil, prea putine jucarii cand au fost mici. Forumul e plin de noi
                      ?n jur 40 de fe?e ( cu b?taie spre 50 ) ?i 10 lemne (cu b?taie spre 12... nu de alta, dar tot mai cumpăr...)
                      M? tot gîndesc să încep să mai vând din ele... ?i m? tot ?ntorc cu g?ndul la una sau alta, că poate mi-o trebui vreodat?...
                      DHS Hurricane King
                      XIOM Vega Pro 2.0
                      XIOM Vega Pro 2.0

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Ce inseamna EJ ?

                        definitia EJ-ului pe intelesul tuturor
                        http://mytabletennis.net/Forum/forum_po ... ?TID=19374

                        Comentariu

                        Procesare...
                        X